KOLEJKA 22 | sobota, 05 maja 2018 r. |
18:00 |
|
Tytani Wejherowo |
- |
AZS UKW Bydgoszcz |
52:26 | /24-11/ |
17:00 |
|
Borowiak Czersk |
- |
Sambor Tczew |
29:33 | /12-18/ |
| czwartek, 05 kwietnia 2018 r. |
19:30 |
|
MKS Brodnica |
- |
Jeziorak I³awa |
27:25 | / 12-13/ |
| niedziela, 18 marca 2018 r. |
15:30 |
|
AZS UMK Toruñ |
- |
Szczypiorniak Olsztyn |
29:28 | / 14 - 16 / |
| niedziela, 11 marca 2018 r. |
18:00 |
|
MOSiR Kêtrzyn |
- |
KPR Gryfino |
23:25 | / 13 - 13 / |
KOLEJKA 21 | sobota, 28 kwietnia 2018 r. |
18:00 |
|
Tytani Wejherowo |
- |
Borowiak Czersk |
32:18 | /18-11/ |
18:00 |
|
KPR Gryfino |
- |
AZS UKW Bydgoszcz |
35:33 | /19-15/ |
17:00 |
|
Jeziorak I³awa |
- |
AZS UMK Toruñ |
36:24 | /19-10/ |
| pi±tek, 27 kwietnia 2018 r. |
19:30 |
|
Szczypiorniak Olsztyn |
- |
MOSiR Kêtrzyn |
23:25 | / 10-17 / |
| ¶roda, 25 kwietnia 2018 r. |
20:00 |
|
Sambor Tczew |
- |
SMS ZPRP II Gdañsk |
26:25 | /14 - 9/ |
KOLEJKA 20 | niedziela, 22 kwietnia 2018 r. |
18:00 |
|
Szczypiorniak Olsztyn |
- |
Jeziorak I³awa |
28:30 | / 17-16/ |
17:00 |
|
MKS Brodnica |
- |
Sambor Tczew |
24:26 | /12-14/ |
13:00 |
|
SMS ZPRP II Gdañsk |
- |
Tytani Wejherowo |
33:29 | /15-16/ |
| sobota, 21 kwietnia 2018 r. |
17:00 |
|
Borowiak Czersk |
- |
KPR Gryfino |
23:26 | /14-13/ |
16:00 |
|
MOSiR Kêtrzyn |
- |
AZS UKW Bydgoszcz |
29:34 | /13-16/ |
KOLEJKA 19 | sobota, 14 kwietnia 2018 r. |
18:00 |
|
KPR Gryfino |
- |
SMS ZPRP II Gdañsk |
33:40 | /13-21/ |
17:00 |
|
Borowiak Czersk |
- |
AZS UKW Bydgoszcz |
33:31 | /14-15/ |
17:00 |
|
Sambor Tczew |
- |
AZS UMK Toruñ |
43:25 | /20 - 8 / |
17:00 |
|
Jeziorak I³awa |
- |
MOSiR Kêtrzyn |
33:23 | /16-11/ |
| sobota, 03 marca 2018 r. |
19:00 |
|
Tytani Wejherowo |
- |
MKS Brodnica |
23:34 | / 10 - 15 / |
KOLEJKA 18 | niedziela, 08 kwietnia 2018 r. |
15:00 |
|
AZS UMK Toruñ |
- |
Tytani Wejherowo |
24:37 | / 10-18/ |
| sobota, 07 kwietnia 2018 r. |
18:00 |
|
Szczypiorniak Olsztyn |
- |
Sambor Tczew |
24:31 | / 13-14/ |
16:00 |
|
SMS ZPRP II Gdañsk |
- |
AZS UKW Bydgoszcz |
43:21 | /20-10/ |
16:00 |
|
MOSiR Kêtrzyn |
- |
Borowiak Czersk |
22:27 | / 11 - 8 / |
| sobota, 17 marca 2018 r. |
17:00 |
|
MKS Brodnica |
- |
KPR Gryfino |
27:25 | / 12 - 11 / |
KOLEJKA 17 | sobota, 24 marca 2018 r. |
19:00 |
|
AZS UKW Bydgoszcz |
- |
MKS Brodnica |
23:30 | / 13 - 15 / |
18:00 |
|
Tytani Wejherowo |
- |
Szczypiorniak Olsztyn |
34:18 | / 13 - 9 / |
17:00 |
|
Sambor Tczew |
- |
Jeziorak I³awa |
27:22 | / 12 - 12 / |
17:00 |
|
KPR Gryfino |
- |
AZS UMK Toruñ |
41:20 | / 19 - 11 / |
17:00 |
|
Borowiak Czersk |
- |
SMS ZPRP II Gdañsk |
22:34 | / 9 - 20 / |
KOLEJKA 16 | niedziela, 11 marca 2018 r. |
15:00 |
|
AZS UMK Toruñ |
- |
AZS UKW Bydgoszcz |
25:38 | / 12 - 18 / |
| sobota, 10 marca 2018 r. |
18:00 |
|
Szczypiorniak Olsztyn |
- |
KPR Gryfino |
27:36 | / 13 - 15 / |
17:00 |
|
Jeziorak I³awa |
- |
Tytani Wejherowo |
22:23 | / 8 - 13 / |
17:00 |
|
MKS Brodnica |
- |
Borowiak Czersk |
27:27 (k. 4:3) | / 11 - 10 / |
16:00 |
|
MOSiR Kêtrzyn |
- |
SMS ZPRP II Gdañsk |
23:41 | / 11 - 20 / |
KOLEJKA 15 | niedziela, 25 lutego 2018 r. |
19:00 |
|
AZS UKW Bydgoszcz |
- |
Szczypiorniak Olsztyn |
29:30 | / 13 - 14 / |
14:00 |
|
Sambor Tczew |
- |
MOSiR Kêtrzyn |
42:19 | / 20 - 9 / |
13:00 |
|
SMS ZPRP II Gdañsk |
- |
MKS Brodnica |
36:24 | / 15 - 12 / |
| sobota, 24 lutego 2018 r. |
18:00 |
|
KPR Gryfino |
- |
Jeziorak I³awa |
38:27 | / 20 - 12 / |
17:00 |
|
Borowiak Czersk |
- |
AZS UMK Toruñ |
30:30 (k. 5:4) | / 13 - 13 / |
KOLEJKA 14 | niedziela, 18 lutego 2018 r. |
14:00 |
|
Sambor Tczew |
- |
Tytani Wejherowo |
24:19 | / 12 - 7 / |
| sobota, 17 lutego 2018 r. |
18:00 |
|
AZS UMK Toruñ |
- |
SMS ZPRP II Gdañsk |
21:43 | / 11 - 22 / |
17:00 |
|
Jeziorak I³awa |
- |
AZS UKW Bydgoszcz |
32:35 | / 16 - 17 / |
16:00 |
|
MOSiR Kêtrzyn |
- |
MKS Brodnica |
25:31 | / 9 - 17 / |
13:00 |
|
Szczypiorniak Olsztyn |
- |
Borowiak Czersk |
22:18 | / 14 - 11 / |
KOLEJKA 13 | sobota, 10 lutego 2018 r. |
18:00 |
|
SMS ZPRP II Gdañsk |
- |
Szczypiorniak Olsztyn |
46:21 | / 21 - 9 / |
18:00 |
|
KPR Gryfino |
- |
Sambor Tczew |
24:28 | / 8 - 15 / |
17:00 |
|
MKS Brodnica |
- |
AZS UMK Toruñ |
31:17 | / 12 - 9 / |
17:00 |
|
Jeziorak I³awa |
- |
Borowiak Czersk |
26:17 | / 11 - 11 / |
17:00 |
|
Tytani Wejherowo |
- |
MOSiR Kêtrzyn |
40:20 | / 16 - 6 / |
KOLEJKA 12 | sobota, 03 marca 2018 r. |
16:00 |
|
MOSiR Kêtrzyn |
- |
AZS UMK Toruñ |
30:29 | / 15 - 14 / |
| niedziela, 28 stycznia 2018 r. |
14:00 |
|
Sambor Tczew |
- |
AZS UKW Bydgoszcz |
31:32 | / 15 - 18 / |
| sobota, 27 stycznia 2018 r. |
18:00 |
|
Tytani Wejherowo |
- |
KPR Gryfino |
34:31 | / 15 - 18 / |
17:00 |
|
Jeziorak I³awa |
- |
SMS ZPRP II Gdañsk |
24:41 | / 11 - 20 / |
| czwartek, 25 stycznia 2018 r. |
19:00 |
|
MKS Brodnica |
- |
Szczypiorniak Olsztyn |
28:24 | / 16 - 13 / |
KOLEJKA 11 | niedziela, 10 grudnia 2017 r. |
16:00 |
|
Sambor Tczew |
- |
Borowiak Czersk |
34:24 | / 18 - 8 / |
| sobota, 09 grudnia 2017 r. |
19:00 |
|
AZS UKW Bydgoszcz |
- |
Tytani Wejherowo |
29:30 | / 14 - 10 / |
18:00 |
|
Szczypiorniak Olsztyn |
- |
AZS UMK Toruñ |
27:22 | / 13 - 14 / |
18:00 |
|
KPR Gryfino |
- |
MOSiR Kêtrzyn |
38:23 | / 17 - 11 / |
17:00 |
|
Jeziorak I³awa |
- |
MKS Brodnica |
27:25 | / 10 - 6 / |
KOLEJKA 10 | niedziela, 03 grudnia 2017 r. |
13:00 |
|
SMS ZPRP II Gdañsk |
- |
Sambor Tczew |
26:25 | / 14 - 15 / |
| sobota, 02 grudnia 2017 r. |
19:00 |
|
AZS UKW Bydgoszcz |
- |
KPR Gryfino |
23:28 | / 13 - 16 / |
17:00 |
|
Borowiak Czersk |
- |
Tytani Wejherowo |
24:28 | / 13 - 13 / |
16:00 |
|
MOSiR Kêtrzyn |
- |
Szczypiorniak Olsztyn |
24:35 | / 10 - 16 / |
15:30 |
|
AZS UMK Toruñ |
- |
Jeziorak I³awa |
28:31 | / 12 - 13 / |
KOLEJKA 9 | sobota, 20 stycznia 2018 r. |
17:00 |
|
Jeziorak I³awa |
- |
Szczypiorniak Olsztyn |
22:22 (k. 4:2) | / 12 - 14 / |
| wtorek, 28 listopada 2017 r. |
19:00 |
|
Sambor Tczew |
- |
MKS Brodnica |
31:36 | / 15 - 17 / |
| sobota, 25 listopada 2017 r. |
19:00 |
|
AZS UKW Bydgoszcz |
- |
MOSiR Kêtrzyn |
24:29 | / 13 - 11 / |
18:00 |
|
KPR Gryfino |
- |
Borowiak Czersk |
39:28 | / 16 - 13 / |
17:00 |
|
Tytani Wejherowo |
- |
SMS ZPRP II Gdañsk |
25:29 | / 12 - 11 / |
KOLEJKA 8 | niedziela, 19 listopada 2017 r. |
15:00 |
|
SMS ZPRP II Gdañsk |
- |
KPR Gryfino |
35:25 | / 15 - 14 / |
| sobota, 18 listopada 2017 r. |
19:00 |
|
AZS UKW Bydgoszcz |
- |
Borowiak Czersk |
26:31 | / 12 - 15 / |
18:30 |
|
AZS UMK Toruñ |
- |
Sambor Tczew |
23:39 | / 12 - 20 / |
17:00 |
|
MKS Brodnica |
- |
Tytani Wejherowo |
23:32 | / 9 - 18 / |
16:00 |
|
MOSiR Kêtrzyn |
- |
Jeziorak I³awa |
18:33 | / 6 - 18 / |
KOLEJKA 7 | niedziela, 05 listopada 2017 r. |
14:00 |
|
Sambor Tczew |
- |
Szczypiorniak Olsztyn |
32:21 | / 19 - 8 / |
| sobota, 04 listopada 2017 r. |
19:00 |
|
AZS UKW Bydgoszcz |
- |
SMS ZPRP II Gdañsk |
24:28 | / 12 - 11 / |
18:00 |
|
KPR Gryfino |
- |
MKS Brodnica |
25:25 (k. 4:2) | / 15 - 12 / |
18:00 |
|
Tytani Wejherowo |
- |
AZS UMK Toruñ |
29:24 | / 13 - 9 / |
17:00 |
|
Borowiak Czersk |
- |
MOSiR Kêtrzyn |
29:19 | / 16 - 6 / |
KOLEJKA 6 | niedziela, 29 pa¼dziernika 2017 r. |
14:30 |
|
MKS Brodnica |
- |
AZS UKW Bydgoszcz |
28:27 | / 15 - 13 / |
| sobota, 28 pa¼dziernika 2017 r. |
17:00 |
|
Jeziorak I³awa |
- |
Sambor Tczew |
35:37 | / 16 - 19 / |
15:00 |
|
AZS UMK Toruñ |
- |
KPR Gryfino |
27:28 | / 14 - 10 / |
13:30 |
|
Szczypiorniak Olsztyn |
- |
Tytani Wejherowo |
21:26 | / 10 - 11 / |
13:00 |
|
SMS ZPRP II Gdañsk |
- |
Borowiak Czersk |
43:20 | / 24 - 12 / |
KOLEJKA 5 | niedziela, 22 pa¼dziernika 2017 r. |
15:00 |
|
Borowiak Czersk |
- |
MKS Brodnica |
23:33 | / 10 - 15 / |
13:00 |
|
SMS ZPRP II Gdañsk |
- |
MOSiR Kêtrzyn |
40:19 | / 20 - 9 / |
| sobota, 21 pa¼dziernika 2017 r. |
19:00 |
|
AZS UKW Bydgoszcz |
- |
AZS UMK Toruñ |
24:29 | / 11 - 11 / |
18:00 |
|
Tytani Wejherowo |
- |
Jeziorak I³awa |
31:28 | / 16 - 13 / |
18:00 |
|
KPR Gryfino |
- |
Szczypiorniak Olsztyn |
26:21 | / 13 - 7 / |
KOLEJKA 4 | sobota, 14 pa¼dziernika 2017 r. |
18:00 |
|
Szczypiorniak Olsztyn |
- |
AZS UKW Bydgoszcz |
24:20 | / 17 - 10 / |
17:00 |
|
AZS UMK Toruñ |
- |
Borowiak Czersk |
31:31 (k. 5:4) | / 17 - 15 / |
17:00 |
|
MKS Brodnica |
- |
SMS ZPRP II Gdañsk |
20:31 | / 10 - 13 / |
17:00 |
|
Jeziorak I³awa |
- |
KPR Gryfino |
24:33 | / 9 - 15 / |
16:00 |
|
MOSiR Kêtrzyn |
- |
Sambor Tczew |
14:41 | / 7 - 19 / |
KOLEJKA 3 | niedziela, 08 pa¼dziernika 2017 r. |
17:00 |
|
Borowiak Czersk |
- |
Szczypiorniak Olsztyn |
18:21 | / 10 - 11 / |
13:00 |
|
SMS ZPRP II Gdañsk |
- |
AZS UMK Toruñ |
37:16 | / 15 - 7 / |
| sobota, 07 pa¼dziernika 2017 r. |
19:00 |
|
AZS UKW Bydgoszcz |
- |
Jeziorak I³awa |
31:31 (k. 4:2) | / 19 - 12 / |
18:00 |
|
Tytani Wejherowo |
- |
Sambor Tczew |
25:28 | / 15 - 15 / |
17:00 |
|
MKS Brodnica |
- |
MOSiR Kêtrzyn |
39:20 | / 22 - 8 / |
KOLEJKA 2 | niedziela, 01 pa¼dziernika 2017 r. |
17:00 |
|
Szczypiorniak Olsztyn |
- |
SMS ZPRP II Gdañsk |
18:30 | / 9 - 13 / |
16:00 |
|
Sambor Tczew |
- |
KPR Gryfino |
29:22 | / 13 - 11 / |
15:00 |
|
AZS UMK Toruñ |
- |
MKS Brodnica |
25:34 | / 10 - 14 / |
| sobota, 30 wrze¶nia 2017 r. |
17:00 |
|
Borowiak Czersk |
- |
Jeziorak I³awa |
18:23 | / 7 - 11 / |
16:00 |
|
MOSiR Kêtrzyn |
- |
Tytani Wejherowo |
17:31 | / 7 - 16 / |
KOLEJKA 1 | sobota, 16 grudnia 2017 r. |
18:00 |
|
KPR Gryfino |
- |
Tytani Wejherowo |
28:21 | / 15 - 12 / |
| sobota, 11 listopada 2017 r. |
19:00 |
|
AZS UKW Bydgoszcz |
- |
Sambor Tczew |
20:39 | / 9 - 15 / |
| niedziela, 24 wrze¶nia 2017 r. |
17:00 |
|
Szczypiorniak Olsztyn |
- |
MKS Brodnica |
26:27 | / 9 - 15 / |
15:00 |
|
AZS UMK Toruñ |
- |
MOSiR Kêtrzyn |
31:26 | / 15 - 8 / |
13:00 |
|
SMS ZPRP II Gdañsk |
- |
Jeziorak I³awa |
29:20 | / 11 - 10 / |