KOLEJKA 14 | czwartek, 19 marca 2020 r. |
17:15 |
|
SPR WYBRZE¯E I Gdañsk |
- |
SPR WYBRZE¯E III Gdañsk |
-:- | |
| sobota, 14 marca 2020 r. |
10:30 |
|
MTS II Kwidzyn |
- |
KS TYTANI Wejherowo |
-:- | |
| pi±tek, 13 marca 2020 r. |
17:45 |
|
SPR WYBRZE¯E IV Gdañsk |
- |
SPR WYBRZE¯E II Gdañsk |
-:- | |
KOLEJKA 13 | niedziela, 08 marca 2020 r. |
12:15 |
|
SPR WYBRZE¯E II Gdañsk |
- |
MTS I Kwidzyn |
31:24 | / 16 - 8 / |
| sobota, 07 marca 2020 r. |
11:00 |
|
SPR WYBRZE¯E III Gdañsk |
- |
MTS II Kwidzyn |
29:25 | / 11 - 11 / |
09:00 |
|
KS TYTANI Wejherowo |
- |
SPR WYBRZE¯E IV Gdañsk |
28:27 | / 16 - 16 / |
KOLEJKA 12 | poniedzia³ek, 02 marca 2020 r. |
16:30 |
|
SPR WYBRZE¯E IV Gdañsk |
- |
SPR WYBRZE¯E III Gdañsk |
24:32 | / 11 - 15 / |
| sobota, 29 lutego 2020 r. |
13:00 |
|
SPR WYBRZE¯E I Gdañsk |
- |
MTS II Kwidzyn |
34:26 | / 15 - 15 / |
12:00 |
|
MTS I Kwidzyn |
- |
KS TYTANI Wejherowo |
37:23 | / 21 - 13 / |
KOLEJKA 11 | ¶roda, 11 marca 2020 r. |
19:00 |
|
SPR WYBRZE¯E IV Gdañsk |
- |
MTS II Kwidzyn |
-:- | |
| ¶roda, 04 marca 2020 r. |
18:15 |
|
SPR WYBRZE¯E III Gdañsk |
- |
MTS I Kwidzyn |
21:33 | / 12 - 15 / |
| sobota, 22 lutego 2020 r. |
10:00 |
|
SPR WYBRZE¯E II Gdañsk |
- |
SPR WYBRZE¯E I Gdañsk |
32:35 | / 18 - 20 / |
KOLEJKA 10 | ¶roda, 26 lutego 2020 r. |
18:00 |
|
SPR WYBRZE¯E I Gdañsk |
- |
SPR WYBRZE¯E IV Gdañsk |
44:21 | / 24 - 9 / |
| poniedzia³ek, 17 lutego 2020 r. |
17:45 |
|
SPR WYBRZE¯E II Gdañsk |
- |
KS TYTANI Wejherowo |
50:25 | / 23 - 13 / |
| sobota, 01 lutego 2020 r. |
10:00 |
|
MTS I Kwidzyn |
- |
MTS II Kwidzyn |
23:16 | / 12 - 10 / |
KOLEJKA 9 | pi±tek, 14 lutego 2020 r. |
18:00 |
|
KS TYTANI Wejherowo |
- |
SPR WYBRZE¯E I Gdañsk |
27:44 | / 11 - 22 / |
| ¶roda, 12 lutego 2020 r. |
17:15 |
|
SPR WYBRZE¯E III Gdañsk |
- |
SPR WYBRZE¯E II Gdañsk |
20:30 | / 9 - 13 / |
| sobota, 08 lutego 2020 r. |
12:00 |
|
SPR WYBRZE¯E IV Gdañsk |
- |
MTS I Kwidzyn |
21:32 | / 12 - 17 / |
KOLEJKA 8 | ¶roda, 26 lutego 2020 r. |
19:00 |
|
SPR WYBRZE¯E II Gdañsk |
- |
MTS II Kwidzyn |
32:27 | / 17 - 12 / |
| ¶roda, 19 lutego 2020 r. |
18:30 |
|
SPR WYBRZE¯E I Gdañsk |
- |
MTS I Kwidzyn |
36:34 | / 16 - 17 / |
| sobota, 01 lutego 2020 r. |
10:00 |
|
KS TYTANI Wejherowo |
- |
SPR WYBRZE¯E III Gdañsk |
20:20 (k. 2:3) | / 8 - 9 / |
KOLEJKA 7 | sobota, 23 listopada 2019 r. |
12:00 |
|
SPR WYBRZE¯E II Gdañsk |
- |
SPR WYBRZE¯E IV Gdañsk |
35:28 | / 15 - 15 / |
10:00 |
|
KS TYTANI Wejherowo |
- |
MTS II Kwidzyn |
21:21 (k. 5:4) | / 16 - 9 / |
| ¶roda, 20 listopada 2019 r. |
16:45 |
|
SPR WYBRZE¯E III Gdañsk |
- |
SPR WYBRZE¯E I Gdañsk |
20:37 | / 11 - 19 / |
KOLEJKA 6 | sobota, 16 listopada 2019 r. |
12:00 |
|
MTS II Kwidzyn |
- |
SPR WYBRZE¯E III Gdañsk |
25:25 (k. 3:1) | / 12 - 12 / |
10:00 |
|
SPR WYBRZE¯E IV Gdañsk |
- |
KS TYTANI Wejherowo |
23:35 | / 14 - 14 / |
10:00 |
|
MTS I Kwidzyn |
- |
SPR WYBRZE¯E II Gdañsk |
26:28 | / 14 - 14 / |
KOLEJKA 5 | sobota, 26 pa¼dziernika 2019 r. |
10:00 |
|
KS TYTANI Wejherowo |
- |
MTS I Kwidzyn |
33:33 (k. 3:5) | / 18 - 18 / |
10:00 |
|
SPR WYBRZE¯E III Gdañsk |
- |
SPR WYBRZE¯E IV Gdañsk |
27:35 | / 16 - 13 / |
10:00 |
|
MTS II Kwidzyn |
- |
SPR WYBRZE¯E I Gdañsk |
22:32 | / 8 - 17 / |
KOLEJKA 4 | wtorek, 22 pa¼dziernika 2019 r. |
16:45 |
|
SPR WYBRZE¯E I Gdañsk |
- |
SPR WYBRZE¯E II Gdañsk |
37:33 | / 20 - 18 / |
| sobota, 19 pa¼dziernika 2019 r. |
12:00 |
|
MTS II Kwidzyn |
- |
SPR WYBRZE¯E IV Gdañsk |
36:31 | / 21 - 15 / |
10:00 |
|
MTS I Kwidzyn |
- |
SPR WYBRZE¯E III Gdañsk |
28:23 | / 12 - 14 / |
KOLEJKA 3 | sobota, 12 pa¼dziernika 2019 r. |
10:00 |
|
KS TYTANI Wejherowo |
- |
SPR WYBRZE¯E II Gdañsk |
24:33 | / 13 - 14 / |
10:00 |
|
SPR WYBRZE¯E IV Gdañsk |
- |
SPR WYBRZE¯E I Gdañsk |
22:40 | / 8 - 23 / |
| poniedzia³ek, 07 pa¼dziernika 2019 r. |
19:30 |
|
MTS II Kwidzyn |
- |
MTS I Kwidzyn |
19:28 | / 11 - 15 / |
KOLEJKA 2 | sobota, 05 pa¼dziernika 2019 r. |
12:00 |
|
SPR WYBRZE¯E I Gdañsk |
- |
KS TYTANI Wejherowo |
36:17 | / 13 - 9 / |
10:00 |
|
SPR WYBRZE¯E II Gdañsk |
- |
SPR WYBRZE¯E III Gdañsk |
30:20 | / 14 - 9 / |
10:00 |
|
MTS I Kwidzyn |
- |
SPR WYBRZE¯E IV Gdañsk |
37:18 | / 17 - 8 / |
KOLEJKA 1 | sobota, 28 wrze¶nia 2019 r. |
12:00 |
|
MTS II Kwidzyn |
- |
SPR WYBRZE¯E II Gdañsk |
20:33 | / 9 - 15 / |
10:30 |
|
SPR WYBRZE¯E III Gdañsk |
- |
KS TYTANI Wejherowo |
36:22 | / 17 - 10 / |
10:00 |
|
MTS I Kwidzyn |
- |
SPR WYBRZE¯E I Gdañsk |
14:36 | / 4 - 20 / |
|