Rozgrywki

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


II Liga M篹czyzn 2023/2024
 « powr鏒

Nazwa liczba
spotka
pkt bramki ZDRD PD ZWRW PW
1SPR Wybrze瞠 I Gda雟k1639645:486701602
2SMS ZPRP II Kwidzyn1437523:430501701
3UKS Silvant Elbl庵1536501:359602601
4SMS ZPRP III Kwidzyn1627496:481503404
5MKS Handball Czersk1623471:483503404
6MKS Krajna Nak這1615509:579206305
7SPR Wybrze瞠 II Gda雟k1615446:563206206
8BSMS Bartoszyce1610461:541206107
9MLKS Czarni Olecko158447:577206106


KOLEJKA 18czwartek, 23 maja 2024 r.
18:00 SMS ZPRP II Kwidzyn - UKS Silvant Elbl庵 -:-
 sobota, 27 kwietnia 2024 r.
19:00 MLKS Czarni Olecko - MKS Handball Czersk 36:30/ 17 - 13 /
 niedziela, 21 kwietnia 2024 r.
15:00 SPR Wybrze瞠 II Gda雟k - MKS Krajna Nak這 31:32/ 18 - 22 /
 sobota, 20 kwietnia 2024 r.
11:00 SPR Wybrze瞠 I Gda雟k - SMS ZPRP III Kwidzyn 42:30/ 18 - 14 /
KOLEJKA 17poniedzia貫k, 22 kwietnia 2024 r.
19:00 MKS Krajna Nak這 - SMS ZPRP II Kwidzyn 31:41/ 16 - 18 /
 niedziela, 14 kwietnia 2024 r.
15:00 BSMS Bartoszyce - MKS Handball Czersk 26:30/ 12 - 14 /
 sobota, 13 kwietnia 2024 r.
17:00 UKS Silvant Elbl庵 - SPR Wybrze瞠 I Gda雟k 25:27/ 13 - 14 /
15:00 MLKS Czarni Olecko - SPR Wybrze瞠 II Gda雟k 19:28/ 8 - 14 /
KOLEJKA 16wtorek, 28 maja 2024 r.
17:30 SMS ZPRP II Kwidzyn - MLKS Czarni Olecko -:-
 niedziela, 07 kwietnia 2024 r.
16:00 SMS ZPRP III Kwidzyn - UKS Silvant Elbl庵 19:32/ 6 - 17 /
 sobota, 06 kwietnia 2024 r.
14:00 SPR Wybrze瞠 II Gda雟k - BSMS Bartoszyce 25:36/ 14 - 21 /
12:00 SPR Wybrze瞠 I Gda雟k - MKS Krajna Nak這 57:38/ 25 - 20 /
KOLEJKA 15czwartek, 11 kwietnia 2024 r.
18:00 BSMS Bartoszyce - SMS ZPRP II Kwidzyn 32:43/ 17 - 16 /
 wtorek, 26 marca 2024 r.
19:00 MLKS Czarni Olecko - SPR Wybrze瞠 I Gda雟k 21:50/ 10 - 26 /
 sobota, 23 marca 2024 r.
15:00 MKS Krajna Nak這 - SMS ZPRP III Kwidzyn 26:33/ 15 - 17 /
 pi徠ek, 15 marca 2024 r.
19:00 MKS Handball Czersk - SPR Wybrze瞠 II Gda雟k 31:31 (k. 3:2)/ 9 - 15 /
KOLEJKA 14sobota, 16 marca 2024 r.
14:00 SPR Wybrze瞠 I Gda雟k - BSMS Bartoszyce 48:32/ 24 - 18 /
 wtorek, 12 marca 2024 r.
18:00 SMS ZPRP II Kwidzyn - MKS Handball Czersk 34:34 (k. 4:5)/ 21 - 20 /
 niedziela, 10 marca 2024 r.
16:00 SMS ZPRP III Kwidzyn - MLKS Czarni Olecko 38:36/ 22 - 13 /
 sobota, 09 marca 2024 r.
15:00 MKS Krajna Nak這 - UKS Silvant Elbl庵 22:28/ 9 - 14 /
KOLEJKA 13鈔oda, 06 marca 2024 r.
18:30 MKS Handball Czersk - SPR Wybrze瞠 I Gda雟k 34:33/ 16 - 15 /
17:30 SPR Wybrze瞠 II Gda雟k - SMS ZPRP II Kwidzyn 23:49/ 11 - 26 /
 niedziela, 03 marca 2024 r.
13:00 BSMS Bartoszyce - SMS ZPRP III Kwidzyn 28:34/ 19 - 16 /
 sobota, 02 marca 2024 r.
15:00 MLKS Czarni Olecko - UKS Silvant Elbl庵 27:44/ 14 - 23 /
KOLEJKA 12wtorek, 27 lutego 2024 r.
19:30 UKS Silvant Elbl庵 - BSMS Bartoszyce 37:24/ 21 - 10 /
 poniedzia貫k, 26 lutego 2024 r.
17:30 SPR Wybrze瞠 I Gda雟k - SPR Wybrze瞠 II Gda雟k 39:29/ 21 - 13 /
 niedziela, 25 lutego 2024 r.
15:00 MKS Krajna Nak這 - MLKS Czarni Olecko 31:38/ 13 - 17 /
 sobota, 24 lutego 2024 r.
15:00 SMS ZPRP III Kwidzyn - MKS Handball Czersk 32:30/ 19 - 16 /
KOLEJKA 11 
12:00 SMS ZPRP II Kwidzyn - SPR Wybrze瞠 I Gda雟k 34:32/ 16 - 12 /
 鈔oda, 21 lutego 2024 r.
17:30 SPR Wybrze瞠 II Gda雟k - SMS ZPRP III Kwidzyn 27:25/ 16 - 12 /
 niedziela, 18 lutego 2024 r.
15:00 BSMS Bartoszyce - MKS Krajna Nak這 26:21/ 13 - 12 /
 sobota, 17 lutego 2024 r.
17:00 MKS Handball Czersk - UKS Silvant Elbl庵 24:26/ 16 - 14 /
KOLEJKA 10niedziela, 17 marca 2024 r.
15:00 MKS Krajna Nak這 - MKS Handball Czersk 31:31 (k. 2:4)/ 15 - 18 /
 鈔oda, 14 lutego 2024 r.
17:30 SMS ZPRP III Kwidzyn - SMS ZPRP II Kwidzyn 26:34/ 13 - 20 /
 niedziela, 11 lutego 2024 r.
15:00 MLKS Czarni Olecko - BSMS Bartoszyce 31:31 (k. 4:3)/ 12 - 13 /
 鈔oda, 07 lutego 2024 r.
19:30 UKS Silvant Elbl庵 - SPR Wybrze瞠 II Gda雟k 33:19/ 18 - 6 /
KOLEJKA 9niedziela, 17 grudnia 2023 r.
14:00 MKS Handball Czersk - MLKS Czarni Olecko 33:19/ 15 - 9 /
 sobota, 16 grudnia 2023 r.
17:00 UKS Silvant Elbl庵 - SMS ZPRP II Kwidzyn 30:35/ 15 - 19 /
17:00 SMS ZPRP III Kwidzyn - SPR Wybrze瞠 I Gda雟k 30:33/ 15 - 16 /
15:00 MKS Krajna Nak這 - SPR Wybrze瞠 II Gda雟k 34:34 (k. 4:3)/ 14 - 17 /
KOLEJKA 8鈔oda, 13 grudnia 2023 r.
19:30 SMS ZPRP II Kwidzyn - MKS Krajna Nak這 40:39/ 21 - 17 /
 niedziela, 10 grudnia 2023 r.
15:00 MKS Handball Czersk - BSMS Bartoszyce 42:28/ 19 - 11 /
 sobota, 09 grudnia 2023 r.
16:00 SPR Wybrze瞠 II Gda雟k - MLKS Czarni Olecko 37:32/ 15 - 18 /
14:00 SPR Wybrze瞠 I Gda雟k - UKS Silvant Elbl庵 36:30/ 18 - 14 /
KOLEJKA 7niedziela, 03 grudnia 2023 r.
16:00 BSMS Bartoszyce - SPR Wybrze瞠 II Gda雟k 27:32/ 13 - 15 /
16:00 MLKS Czarni Olecko - SMS ZPRP II Kwidzyn 35:43/ 16 - 17 /
 sobota, 02 grudnia 2023 r.
17:00 UKS Silvant Elbl庵 - SMS ZPRP III Kwidzyn 27:26/ 14 - 13 /
17:00 MKS Krajna Nak這 - SPR Wybrze瞠 I Gda雟k 27:54/ 15 - 23 /
KOLEJKA 6niedziela, 26 listopada 2023 r.
15:00 SPR Wybrze瞠 II Gda雟k - MKS Handball Czersk 32:32 (k. 3:4)/ 13 - 14 /
 sobota, 25 listopada 2023 r.
14:00 SPR Wybrze瞠 I Gda雟k - MLKS Czarni Olecko 43:33/ 21 - 19 /
14:00 SMS ZPRP III Kwidzyn - MKS Krajna Nak這 38:37/ 16 - 14 /
 鈔oda, 22 listopada 2023 r.
20:00 SMS ZPRP II Kwidzyn - BSMS Bartoszyce 33:27/ 17 - 14 /
KOLEJKA 5sobota, 18 listopada 2023 r.
18:00 MKS Handball Czersk - SMS ZPRP II Kwidzyn 32:31/ 12 - 13 /
17:00 UKS Silvant Elbl庵 - MKS Krajna Nak這 39:20/ 16 - 8 /
 pi徠ek, 17 listopada 2023 r.
19:00 MLKS Czarni Olecko - SMS ZPRP III Kwidzyn 35:40/ 16 - 21 /
 czwartek, 16 listopada 2023 r.
19:00 BSMS Bartoszyce - SPR Wybrze瞠 I Gda雟k 36:41/ 18 - 19 /
KOLEJKA 4czwartek, 26 pa寮ziernika 2023 r.
16:30 SMS ZPRP II Kwidzyn - SPR Wybrze瞠 II Gda雟k 43:30/ 24 - 14 /
 sobota, 21 pa寮ziernika 2023 r.
17:00 UKS Silvant Elbl庵 - MLKS Czarni Olecko 40:22/ 23 - 12 /
15:00 SMS ZPRP III Kwidzyn - BSMS Bartoszyce 27:25/ 9 - 10 /
13:00 SPR Wybrze瞠 I Gda雟k - MKS Handball Czersk 40:26/ 21 - 13 /
KOLEJKA 3鈔oda, 18 pa寮ziernika 2023 r.
15:30 SPR Wybrze瞠 II Gda雟k - SPR Wybrze瞠 I Gda雟k 29:40/ 16 - 18 /
 niedziela, 15 pa寮ziernika 2023 r.
15:00 MLKS Czarni Olecko - MKS Krajna Nak這 40:50/ 18 - 26 /
 sobota, 14 pa寮ziernika 2023 r.
17:00 MKS Handball Czersk - SMS ZPRP III Kwidzyn 21:22/ 8 - 11 /
 czwartek, 12 pa寮ziernika 2023 r.
19:30 BSMS Bartoszyce - UKS Silvant Elbl庵 21:37/ 11 - 21 /
KOLEJKA 2poniedzia貫k, 09 pa寮ziernika 2023 r.
17:45 SPR Wybrze瞠 I Gda雟k - SMS ZPRP II Kwidzyn 30:32/ 17 - 17 /
 sobota, 07 pa寮ziernika 2023 r.
17:00 MKS Krajna Nak這 - BSMS Bartoszyce 37:23/ 18 - 12 /
17:00 UKS Silvant Elbl庵 - MKS Handball Czersk 29:15/ 12 - 9 /
14:00 SMS ZPRP III Kwidzyn - SPR Wybrze瞠 II Gda雟k 47:17/ 21 - 8 /
KOLEJKA 1niedziela, 01 pa寮ziernika 2023 r.
15:00 BSMS Bartoszyce - MLKS Czarni Olecko 39:23/21 - 9 /
 sobota, 30 wrze郾ia 2023 r.
17:00 MKS Handball Czersk - MKS Krajna Nak這 26:33/ 9 - 16 /
13:00 SMS ZPRP II Kwidzyn - SMS ZPRP III Kwidzyn 31:29/16 - 11 /
12:00 SPR Wybrze瞠 II Gda雟k - UKS Silvant Elbl庵 22:44/10 - 21/
© Pomorski Wojew鏚zki Zwi您ek Pi趾i R璚znej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl