Rozgrywki

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


Juniorka Młodsza / Ranking skuteczności
« powrót
zawodnik zespół suma bramek liczba meczów
Górna AdriannaMTS I Kwidzyn1079
Trawczyńska MałgorzataMKS Słupia Słupsk9410
Przykota PaulinaUKS Conrad Gdansk7912
Hartman MalwinaMTS I Kwidzyn7612
Pakalska DominikaMTS I Kwidzyn7312
Jarzyńska SandraGUKS Bellator Ryjewo7312
Kara NataliaUKS Conrad Gdansk6711
Lisiecka AleksandraMKS Słupia Słupsk6112
Marcinkowska KlaudiaMTS II Kwidzyn6012
Balsam MagdaVistal Łączpol Gdynia597
Neumueller MartaVistal Łączpol Gdynia5812
Dominiak JoannaMKS Słupia Słupsk5612
Koper NataliaMTS I Kwidzyn5110
Wiśniewska KarolinaUKS Conrad Gdansk4911
Rycharska PaulinaMTS II Kwidzyn4912
Loba KlaudiaMTS I Kwidzyn4811
Majocha DariaMKS Sambor Tczew4712
Zwolak KarolinaVistal Łączpol Gdynia4612
Kowalska KarolinaGUKS Bellator Ryjewo4312
Pękala AlicjaMTS II Kwidzyn427
Błaszkowska JagodaMKS Sambor Tczew419
Domaros KlaudiaMKS Słupia Słupsk4112
Kapuśniak MałgorzataMKS Sambor Tczew3912
Laszczyk KarolinaVistal Łączpol Gdynia3512
Muller MonikaVistal Łączpol Gdynia3512
Pleszewska PaulaVistal Łączpol Gdynia3412
Sikora KlaudiaMKS Sambor Tczew3411
Tuptyńska MartynaMTS II Kwidzyn3411
Jędrycha KlaudiaMKS Sambor Tczew3310
Firkowska PatrykMKS Słupia Słupsk336
Radzikowska DagmaraVistal Łączpol Gdynia3012
Dudek AdriannaGUKS Bellator Ryjewo2911
Suska AleksandraMKS Sambor Tczew2912
Olszowy JulitaGUKS Bellator Ryjewo2912
Kuszyńska SandraVistal Łączpol Gdynia2912
Żołądkiewicz KarolinaMTS I Kwidzyn2810
Kunz PaulinaVistal Łączpol Gdynia278
Szachowicz KarolinaGUKS Bellator Ryjewo2611
Szewczyk DorotaGUKS Bellator Ryjewo268
Cholewa KlaudiaUKS Conrad Gdansk256
Gędłek JoannaMTS II Kwidzyn244
Sobczyńska KarolinaGUKS Bellator Ryjewo2411
Hanzek KarolinaMKS Sambor Tczew2211
Otta KlaudiaVistal Łączpol Gdynia2111
Budnicka MarcelinaMKS Słupia Słupsk219
Wańczyk MagdalenaMKS Sambor Tczew2012
Łukowska DariaUKS Conrad Gdansk2011
Jedlińska KarolinaMKS Słupia Słupsk188
Padykuła AgnieszkaMKS Sambor Tczew1711
Zając MartynaMTS I Kwidzyn1711
Paradowska MarikaMTS II Kwidzyn1611
Kaczanowska KamilaMKS Słupia Słupsk1512
Winiarska PatrycjaMKS Słupia Słupsk147
Dunajska JuliaUKS Conrad Gdansk146
Gołembiewska MartaMKS Sambor Tczew148
Krupińska NataliaMTS I Kwidzyn139
Budek IgaMTS I Kwidzyn1311
Koperkiewicz AdrianaMKS Słupia Słupsk1312
Nowakowska AleksandraMKS Słupia Słupsk139
Andrzejczak SylwiaGUKS Bellator Ryjewo126
Szadzińska AleksandraMKS Słupia Słupsk128
Ładniak IzabelaUKS Conrad Gdansk1110
Pydyniak KlaudiaMTS II Kwidzyn1012
Srożak KamilaMTS II Kwidzyn1010
Jaworska PatrycjaUKS Conrad Gdansk911
Droczek JustynaUKS Conrad Gdansk85
Uścinowicz PaulinaUKS Conrad Gdansk83
Piepke KarolinaUKS Conrad Gdansk79
Orlich WeronikaMTS II Kwidzyn77
Butowska DorotaVistal Łączpol Gdynia68
Wiśniewska DominikaMKS Słupia Słupsk69
Leśko DominikaVistal Łączpol Gdynia68
Przybył NataliaMTS I Kwidzyn511
Chrapusta MagdalenaUKS Conrad Gdansk55
Kruszyńska MagdalenaMKS Sambor Tczew57
Langowska MartynaMKS Sambor Tczew58
Rabska BeataMKS Sambor Tczew511
Zawadzka NataliaUKS Conrad Gdansk55
Bogacka MałgorzataMKS Słupia Słupsk46
Kowalczuk KatarzynaMKS Słupia Słupsk410
Smutek AgnieszkaMKS Słupia Słupsk48
Mielewska AnetaUKS Conrad Gdansk33
Banaszczak NataliaVistal Łączpol Gdynia35
Siuda JuliaMTS II Kwidzyn34
Hajka NataliaMKS Słupia Słupsk32
Majer DominikaUKS Conrad Gdansk27
Korszeń WeronikaGUKS Bellator Ryjewo22
Kowalczyk PamelaMTS II Kwidzyn22
Przybyszewska KarolinaGUKS Bellator Ryjewo29
Drejer NikoletaMTS I Kwidzyn23
Sumorek AgataUKS Conrad Gdansk24
Wąsik MichalinaUKS Conrad Gdansk12
Mańka KamilaMKS Słupia Słupsk11
Ślusarczyk AnnaMKS Słupia Słupsk11
Kukiełczak KlaudiaUKS Conrad Gdansk110
Reguła ZuzannaVistal Łączpol Gdynia16
Szymańska EdytaVistal Łączpol Gdynia14
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl