Rozgrywki

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


II Liga Mężczyzn / Ranking skuteczności
« powrót
zawodnik zespół suma bramek liczba meczów
Jurkiewicz SławomirSokół Gdańsk21424
Cirocki KrzysztofGKS Żukowo16323
Lewandowski ŁukaszAlfa 99 Strzelno15123
Kruszewski PawełMKS Grudziądz14723
Laszkiewicz PawełAZS UMK Toruń14623
Gryszka SewerynEnergetyk Gryfino14622
Brukwicki BorysNLO SMS II Gdańsk12021
Netz KamilEltronik Brodnica11822
Malinowski MaciejSzczypiorniak Olsztyn11622
Bartoś TomaszTytani Wejherowo10920
Polak MaciejEnergetyk Gryfino10422
Jaszyk JacekKorona Koronowo10320
Orłowski MateuszMKS Grudziądz10221
Cichocki KarolEltronik Brodnica10123
Jędryszek MichałSambor Tczew10021
Szupiluk MateuszSambor Tczew10022
Steege RadosławSokół Gdańsk9821
Cieślak ŁukaszAlfa 99 Strzelno9318
Mrozowicz PrzemysławNLO SMS II Gdańsk9221
Eichler PawełSzczypiorniak Olsztyn9222
Wiczkowski FilipGKS Żukowo9118
Prudzienica PiotrGwardia Koszalin8822
Olszewski ŁukaszEltronik Brodnica8821
Felszigier MichałGwardia Koszalin8823
Mbanefo PaulSokół Gdańsk8715
Ludian SebastianGwardia Koszalin8621
Zając DariuszEnergetyk Gryfino8512
Kurczyński SzymonSambor Tczew8323
Dzido PiotrSzczypiorniak Olsztyn8222
Jaworski AndrzejMKS Grudziądz8019
Skwierawski MichałNLO SMS II Gdańsk7821
Kuhn KarolAZS UMK Toruń7718
Wieczorkowski AdamSokół Gdańsk7423
Wicon RobertTytani Wejherowo7420
Deptuła PiotrSzczypiorniak Olsztyn7320
Sadowski ArturEltronik Brodnica7322
Miloch PiotrAZS UMK Toruń6924
Wicki KrzysztofTytani Wejherowo6912
Nowomiejski DawidEnergetyk Gryfino6923
Dębowski BartoszKorona Koronowo6720
Oleszczyszyn ArkadiuszEnergetyk Gryfino6622
Goszka DawidGKS Żukowo6619
Suchocki PawełMKS Grudziądz6523
Młynarek KrzysztofSokół Gdańsk6424
Jankowski BłażejGKS Żukowo6418
Daszek WojciechSambor Tczew6314
Wicki MarcinTytani Wejherowo6216
Lanc MichałTytani Wejherowo6220
Tołłoczko BartoszGwardia Koszalin6223
Wicki RafałTytani Wejherowo6123
Bekisz MiłoszNLO SMS II Gdańsk6019
Wajdel BartoszAlfa 99 Strzelno5921
Dagil PrzemysławSokół Gdańsk5820
Czerwiński ŁukaszGwardia Koszalin5821
Dębowczyk PatrykSambor Tczew5811
Nazimek DawidSokół Gdańsk5723
Dobrzański HubertAlfa 99 Strzelno5717
Radosz JakubGwardia Koszalin5723
Kryczka KarolEltronik Brodnica5719
Jadanowski DawidEltronik Brodnica5521
Kościelski FabianKorona Koronowo5416
Kowalczyk BartoszNLO SMS II Gdańsk5212
Brzeziński JakubGwardia Koszalin5120
Kozłowski MichałMKS Grudziądz5124
Blonkowski MarcinKorona Koronowo5119
Brzoza TomaszSambor Tczew5017
Kłyza MateuszKorona Koronowo5022
Skoliniec MichałAlfa 99 Strzelno4923
Nalaskowski MateuszMKS Grudziądz4919
Zenel WaldemarKorona Koronowo4923
Jezierski MaciejEnergetyk Gryfino4915
Lesiński DanielSambor Tczew4911
Wicki KamilTytani Wejherowo4816
Goering PiotrGwardia Koszalin4722
Biliński PatrykEltronik Brodnica4620
Kożanowski MateuszAlfa 99 Strzelno4410
Gościak ŁukaszAZS UMK Toruń4121
Flemming MateuszMKS Grudziądz4121
Wasilewski AdamSambor Tczew4117
Wojciechowski MaciejKorona Koronowo419
Majdziński MaciejNLO SMS II Gdańsk4011
Bartecki MichałMKS Grudziądz3822
Szych MarcinAlfa 99 Strzelno3816
Orzechowski MichałNLO SMS II Gdańsk3720
Poerling JakubTytani Wejherowo377
Porzeczka MarcinEltronik Brodnica3621
Hara MaciejGKS Żukowo3620
Łobocki AndrzejKorona Koronowo3513
Jereczek RafałGKS Żukowo3421
Zaworski PawełTytani Wejherowo3316
Kowalski KrzysztofSzczypiorniak Olsztyn3217
Kotecki PiotrAlfa 99 Strzelno3216
Pieczul MaciejSzczypiorniak Olsztyn3219
Pawłowski KacperNLO SMS II Gdańsk3122
Dzierżawski PawełSokół Gdańsk3123
Nowicki MichałGwardia Koszalin3121
Ratkowski FilipGKS Żukowo3024
Moryto ArkadiuszNLO SMS II Gdańsk309
Zwoliński ArturEnergetyk Gryfino2913
Golks WojciechSzczypiorniak Olsztyn2917
Kowalkowski GrzegorzSokół Gdańsk2920
Wójcik MarcinSzczypiorniak Olsztyn2911
Statkiewicz MichałEnergetyk Gryfino2913
Dąbrowski MaciejTytani Wejherowo2819
Jakutowicz MarekGwardia Koszalin2821
Kawka WiktorNLO SMS II Gdańsk2814
Rulewicz MarekAZS UMK Toruń2819
Kozakiewicz ŁukaszSzczypiorniak Olsztyn2711
Zieliński AdamEnergetyk Gryfino2717
Gruszczyński FilipSzczypiorniak Olsztyn2615
Bonisławski DominikGKS Żukowo2617
Pietruszko TomaszNLO SMS II Gdańsk2622
Górski MarcinMKS Grudziądz2516
Motyka AdrianAlfa 99 Strzelno2420
Brzeski KrzysztofTytani Wejherowo2410
Mazur JakubEltronik Brodnica2419
Bidziński MariuszEltronik Brodnica2420
Suchenek AdrianGKS Żukowo2316
Laskowski AdamGwardia Koszalin2321
Piernicki AleksanderMKS Grudziądz2320
Pożoga SzymonMKS Grudziądz2316
Skonieczny ŁukaszSambor Tczew2321
Pedynowski RafałSzczypiorniak Olsztyn2215
Szmidka DawidGKS Żukowo2115
Delicat KarolAZS UMK Toruń2122
Latocha TomaszSambor Tczew2024
Niemczewski Domi nikAlfa 99 Strzelno205
Trautsolt MateuszKorona Koronowo207
Gasin PiotrNLO SMS II Gdańsk1914
Cudzewicz AdamSzczypiorniak Olsztyn1916
Jastrzębski PiotrSambor Tczew1922
Kamiński MaciejGwardia Koszalin1918
Sałata RemigiuszTytani Wejherowo1919
Marchewicz SzymonGKS Żukowo1812
Kakowski TomaszMKS Grudziądz1810
Gornowicz MichałKorona Koronowo1815
Miłkowski PawełAZS UMK Toruń1818
Gniatkowski BartłomiejEltronik Brodnica1818
Węsiora RobertGKS Żukowo1822
Waldecker KrzysztofSambor Tczew1720
Partyka MichałKorona Koronowo1715
Solecki DanielAZS UMK Toruń1714
Wolski HubertKorona Koronowo166
Gasin MichałNLO SMS II Gdańsk1614
Myszk MichałNLO SMS II Gdańsk1512
Zembrzycki TomaszEltronik Brodnica1410
Dagil DominikSokół Gdańsk1412
Szala FilipNLO SMS II Gdańsk1414
Janiszewski PawełAZS UMK Toruń1319
Plichta ŁukaszGKS Żukowo138
Mański DamianAlfa 99 Strzelno1310
Wilczak RafałSzczypiorniak Olsztyn1216
Wanatowski KrystianKorona Koronowo1213
Szabłowski PatrykAZS UMK Toruń1113
Kopyczyński TomaszAZS UMK Toruń114
Wiśniewski TomaszAlfa 99 Strzelno1112
Goliasz MateuszGwardia Koszalin119
Tołyż SzymonEnergetyk Gryfino108
Sićko SzymonNLO SMS II Gdańsk104
Wajc SebastianEltronik Brodnica1013
Wiśniewski MiłoszEltronik Brodnica1017
Łakomy PawełEnergetyk Gryfino95
Baran PiotrSzczypiorniak Olsztyn98
Kminkowski MateuszEnergetyk Gryfino918
Kawski PatrykMKS Grudziądz915
Turek TomaszTytani Wejherowo918
Trypucki JakubSzczypiorniak Olsztyn810
Osieczak ŁukaszKorona Koronowo85
Skorski JakubAZS UMK Toruń815
Kamiński SzymonGwardia Koszalin88
Adamczewski AdrianEnergetyk Gryfino75
Sztormowski MaciejSokół Gdańsk77
Kozłowski DominikEltronik Brodnica75
Dąbrowski PatrykEnergetyk Gryfino78
Paradowski RomanAlfa 99 Strzelno716
Wudniak AdamMKS Grudziądz71
Kwiatkowski MarcinSzczypiorniak Olsztyn79
Bzowski ArturSambor Tczew73
Szpak KacperGwardia Koszalin77
Operacz PawełAlfa 99 Strzelno67
Gąsiorek PawełNLO SMS II Gdańsk61
Potoczny MichałNLO SMS II Gdańsk61
Trzmielewski IgorAZS UMK Toruń69
Chojnacki PiotrGwardia Koszalin610
Rzymkowski AmadeuszAZS UMK Toruń63
Kreft DawidTytani Wejherowo65
Klebieko KamilEnergetyk Gryfino68
Prietz BartoszMKS Grudziądz515
Pieczul MichałSzczypiorniak Olsztyn56
Ciszewski PawełSokół Gdańsk51
Kuligowski ŁukaszKorona Koronowo511
Miltyk MarcinEnergetyk Gryfino58
Sawicki PiotrMKS Grudziądz56
Pedryc PawełNLO SMS II Gdańsk52
Stange TomaszMKS Grudziądz58
Różycki PawełSambor Tczew48
Kubisch JakubKorona Koronowo412
Matuszak WojciechNLO SMS II Gdańsk41
Uzdrowski BartłomiejTytani Wejherowo45
Wiśniewski TomaszSokół Gdańsk49
Chyła BartoszSambor Tczew41
Łuczak KamilEnergetyk Gryfino43
Seń MarcinGKS Żukowo46
Lucinski ŁukaszAZS UMK Toruń44
Mroczek Goerke HubertEltronik Brodnica47
Walkiewicz ŁukaszGKS Żukowo45
Kowalski KamilAZS UMK Toruń311
Skuciński HubertNLO SMS II Gdańsk33
Chyła MichałNLO SMS II Gdańsk32
Matusiewicz PawełEnergetyk Gryfino35
Waljkiewicz PatrykAlfa 99 Strzelno35
Baczyński KrzysztofAZS UMK Toruń23
Każmierczyk PrzemysławEltronik Brodnica23
Wójcik MichałTytani Wejherowo26
Brzyski DamianEltronik Brodnica212
Młynarczyk MichałEnergetyk Gryfino221
Jaworski BartłomiejAZS UMK Toruń23
Sylka AdamGKS Żukowo210
Bugaj MirosławGwardia Koszalin211
Brzyski DawidEltronik Brodnica26
Szopa MarcinNLO SMS II Gdańsk21
Hewelt KrystianTytani Wejherowo27
Jaworski KrzysztofSokół Gdańsk211
Słomski MichałAZS UMK Toruń24
Behrendt KarolTytani Wejherowo29
Dabrowski FilipMKS Grudziądz25
Malina AdamSzczypiorniak Olsztyn24
Lica SławomirGKS Żukowo13
Stobbe ArturMKS Grudziądz19
Brucki PatrykEltronik Brodnica12
Frygier KacperEltronik Brodnica17
Szmechel ŁukaszKorona Koronowo11
Salacz PawełNLO SMS II Gdańsk11
Sobczak KamilSzczypiorniak Olsztyn11
Niewiadomski SebastianSokół Gdańsk11
Bąk IgnacyNLO SMS II Gdańsk11
Suliński RadosławKorona Koronowo11
Wamka JakubEnergetyk Gryfino123
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl