Rozgrywki

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


Juniorka Młodsza / Ranking skuteczności
« powrót
zawodnik zespół suma bramek liczba meczów
Pysznik KrystynaUKS PCM Kościerzyna10412
Muller JuliaSambor Tczew8011
Burczyk JuliaSKS Starogard Gdański7211
Czarnik KatarzynaMTS Kwidzyn6911
Kasprzak IzabelaSKS Starogard Gdański6812
Błeńska SandraSKS Starogard Gdański6710
Puckowska AleksandraSambor Tczew6312
Uścinowicz PaulinaVistal Gdynia6211
Kamińska KarolinaUKS PCM Kościerzyna6212
Łyskowska NikolaUKS PCM Kościerzyna5712
Wiśniewska AleksandraSłupia Słupsk5711
Heromińska WiktoriaMTS Kwidzyn5610
Niewadził KarolinaSzczypiorniak Ustka5410
Duszyńska JuliaSambor Tczew5312
Górecka KarolinaSambor Tczew5312
Murawiecka NataliaVistal Gdynia5012
Rogulska MartynaSzczypiorniak Ustka4912
Bieńkowska PatrycjaVistal Gdynia4912
Małecka KorneliaVistal Gdynia4912
Wicik KarolinaMTS Kwidzyn4910
Nowak NikolaSłupia Słupsk4810
Szmaglińska NataliaUKS PCM Kościerzyna4712
Piątkowska JuliaSzczypiorniak Ustka4611
Wtulich JuliaVistal Gdynia4411
Dąbek AdriannaVistal Gdynia429
Kosater JoannaUKS PCM Kościerzyna4111
Gierszewska KlaudiaSambor Tczew3812
Guziewicz MartynaMTS Kwidzyn388
Janc KatarzynaSłupia Słupsk3711
Zegarlicka KatarzynaVistal Gdynia3310
Kreft AleksandraMTS Kwidzyn3310
Borkowska RóżaUKS PCM Kościerzyna3012
Somionka DariaMTS Kwidzyn289
Cejrowska WiktoriaSzczypiorniak Ustka2712
Wicińska IgaVistal Gdynia266
Król JoannaMTS Kwidzyn2610
Wańczyk KingaSambor Tczew2512
Suchomska PaulinaSKS Starogard Gdański2411
Roskwitalska MałgorzataSKS Starogard Gdański2311
Kozioł MilenaMTS Kwidzyn2111
Guzman AleksandraUKS PCM Kościerzyna2012
Grulkowska KarolinaMTS Kwidzyn199
Borkenhagen JuliaSambor Tczew198
Żołyńska SandraSłupia Słupsk1810
Lenczewska WiktoriaSzczypiorniak Ustka1812
Gajewy IzabelaSzczypiorniak Ustka1811
Czyż JagodaSłupia Słupsk1810
Dymna KamilaVistal Gdynia159
Zielińska MagdalenaSzczypiorniak Ustka1510
Kłosińska PatrycjaMTS Kwidzyn1411
Murawiecka PaulinaVistal Gdynia127
Łęcka PatrycjaSłupia Słupsk129
Tołkaczewska MagdalenaUKS PCM Kościerzyna1212
Tomaszewicz PatrycjaSłupia Słupsk119
Buchnowska KarolinaVistal Gdynia1110
Frankiewicz MagdalenaVistal Gdynia1012
Pawłowska JuliaSKS Starogard Gdański1010
Sasinowska NataliaSambor Tczew811
Macholla AgataSKS Starogard Gdański812
Szuńko HannaSłupia Słupsk73
Kleinszmidt IzabelaSzczypiorniak Ustka711
Babicka DominikaMTS Kwidzyn711
Spierewka WeronikaUKS PCM Kościerzyna612
Paluch NataliaVistal Gdynia67
Brejska KamilaSKS Starogard Gdański59
Burnowska MartaMTS Kwidzyn510
Dorywalska MartaSzczypiorniak Ustka49
Kłos KingaVistal Gdynia411
Bartkowiak KamilaSzczypiorniak Ustka410
Jędrzejewska AgataSKS Starogard Gdański49
Deleszkiewicz NataszaSłupia Słupsk32
Gabryszewska WiktoriaSambor Tczew37
Pędzich MajaSłupia Słupsk36
Szuńko AleksandraSłupia Słupsk33
Ciarka NataliaSłupia Słupsk21
Łupaczewska ZuzannaMTS Kwidzyn25
Adamska KlaudiaSambor Tczew22
Lis WiktoriaSKS Starogard Gdański15
Małek MilenaSłupia Słupsk13
Trojakowska KatarzynaMTS Kwidzyn12
Wicik KarolinaMTS Kwidzyn11
Rutkowska ZuzannaMTS Kwidzyn14
Lul AgataVistal Gdynia11
Jączyńska NataliaSambor Tczew15
Nowaczyńska JustynaSKS Starogard Gdański18
Stankiewicz PatrycjaSambor Tczew13
Schilling RoksanaSłupia Słupsk12
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl