Rozgrywki

Ligi wojewódzkie dzieci:

Licznik odwiedzin: 1 382 124

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


Juniorka / Ranking skuteczności
« powrót
zawodnik zespół suma bramek liczba meczów
Trzaska KatarzynaMTS I Kwidzyn568
Spirydon NataliaMKS Truso Elbląg567
Gierszewska OliwiaMKS Sambor Tczew517
Narożna MajaSPR Arka Gdynia488
Kaleta NikolaMTS II Kwidzyn476
Domka LauraMTS I Kwidzyn467
Owczarek NikolaMKS Truso Elbląg447
Gierasimow WiktoriaSPR Arka Gdynia408
Nobis WiktoriaMKS Sambor Tczew407
Zegarlicka WeronikaSPR Arka Gdynia398
Kłosowska KorneliaMKS Sambor Tczew387
Drewnik PatrycjaMTS I Kwidzyn358
Dobek LauraSPR Arka Gdynia348
Krynicka WeronikaSPR Arka Gdynia307
Bąkowska MartaSPR Arka Gdynia285
Piotrowska AgataMKS Sambor Tczew286
Grzona AnnaMTS I Kwidzyn278
Boryń MilenaMTS I Kwidzyn277
Lewandowska AleksandraMKS Truso Elbląg277
Palczewska NataliaMTS II Kwidzyn255
Jeżowska ZofiaMTS I Kwidzyn248
Milewska LauraMTS I Kwidzyn228
Chochel KingaMKS Truso Elbląg206
Barczak MilenaMKS Sambor Tczew197
Janik MariannaMTS II Kwidzyn196
Muzolf PaulaMTS II Kwidzyn195
Dajczak IzabelaMTS II Kwidzyn196
Gromek NataliaSPR Arka Gdynia187
Dębek WeronikaMTS I Kwidzyn188
Kowalska AgataMKS Truso Elbląg186
Powarzyńska KalinaSPR Arka Gdynia188
Jeżowska MariaMTS I Kwidzyn178
Graban JoannaSPR Arka Gdynia138
Stefańska ZuzannaMKS Truso Elbląg136
Neupauer MartynaMKS Sambor Tczew137
Nowicka MałgorzataMTS I Kwidzyn117
Cheda EmiliaMKS Sambor Tczew114
Sadowska JuliaMKS Truso Elbląg116
Szostak OliwiaMTS I Kwidzyn104
Radzewicz WiktoriaMKS Sambor Tczew97
Kowalska MartynaMKS Sambor Tczew86
Pankowiak ZuzannaMTS II Kwidzyn75
Susajew AngelikaMKS Truso Elbląg76
Olędzka HannaMTS II Kwidzyn55
Kubiak JuliaMTS II Kwidzyn56
Karwowska MartynaMTS II Kwidzyn55
Piwnicka JuliaSPR Arka Gdynia55
Iwanowicz KingaMKS Sambor Tczew46
Gibert AleksandraMKS Truso Elbląg47
Sikorska MonikaSPR Arka Gdynia46
Góralska DominikaMTS II Kwidzyn45
Dolepa WeronikaSPR Arka Gdynia34
Łosiak WiktoriaMKS Sambor Tczew31
Krefft KlaudiaMTS II Kwidzyn35
Kozłowska MartaMTS II Kwidzyn24
Jackiewicz WiktoriaMKS Truso Elbląg14
Urbaniak HannaSPR Arka Gdynia13
Sarnecka WiktoriaMTS I Kwidzyn12
Dżwilewska DariaMKS Truso Elbląg13
Bielińska LiwiaSPR Arka Gdynia13
Monka KarolinaMTS I Kwidzyn12
Loba WiktoriaMTS II Kwidzyn12
Langowska AmeliaMKS Sambor Tczew12
Szwonka HannaSPR Arka Gdynia12
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl