Rozgrywki

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


II Liga Mężczyzn / Ranking skuteczności
« powrót
zawodnik zespół suma bramek liczba meczów
Możejko SzymonBSMS Bartoszyce14716
Makowiecki SzymonMKS Krajna Nakło14114
Wysokiński GracjanSPR Wybrzeże I Gdańsk8915
Kiejdo TomaszSPR Wybrzeże I Gdańsk778
Dmitrzak TymoteuszSMS ZPRP III Kwidzyn7313
Ściesiński MichałUKS Silvant Elbląg7113
Łapiński AlanMLKS Czarni Olecko7011
Drajewski JakubSMS ZPRP II Kwidzyn7012
Nowakowski AdamUKS Silvant Elbląg6914
Sparzak KacperUKS Silvant Elbląg6815
Kowalczyk PatrykMKS Krajna Nakło6513
Łoński MateuszMKS Handball Czersk6315
Osiecki PiotrMLKS Czarni Olecko609
Grabowski AntoniSPR Wybrzeże II Gdańsk5510
Gornowicz MichałMKS Krajna Nakło5313
Bednarski BłażejSPR Wybrzeże I Gdańsk5213
Romotowski KornelMLKS Czarni Olecko5112
Rostankowski MichałMKS Handball Czersk5115
Jurewicz MarcelBSMS Bartoszyce499
Pietruszka WojciechSMS ZPRP III Kwidzyn4912
Czerwiński DawidSMS ZPRP III Kwidzyn4914
Malinowski MichałMKS Krajna Nakło4913
Gołda FilipSPR Wybrzeże I Gdańsk4712
Linda MichałSPR Wybrzeże II Gdańsk469
Reichel BartłomiejSPR Wybrzeże II Gdańsk457
Wnuk DominikSPR Wybrzeże I Gdańsk4214
Solecki MikołajUKS Silvant Elbląg4215
Jeżowski SzymonSMS ZPRP II Kwidzyn4212
Bronk AleksanderMKS Handball Czersk4114
Muszyński SzymonMLKS Czarni Olecko4110
Makar MarcelSMS ZPRP II Kwidzyn4012
Sokólski KamilBSMS Bartoszyce4016
Radecki KarolMKS Handball Czersk407
Subel JakubSPR Wybrzeże I Gdańsk4012
Frankowski DawidSMS ZPRP II Kwidzyn399
Chrząstkowski WiktorSMS ZPRP II Kwidzyn399
Tyczkowski MichałMLKS Czarni Olecko3913
Radoch MateuszSPR Wybrzeże I Gdańsk3812
Laskowski KajetanUKS Silvant Elbląg3715
Janowicz SzymonBSMS Bartoszyce3716
Dobrowolski AleksanderSMS ZPRP III Kwidzyn3613
Bączkowski MateuszMKS Krajna Nakło3413
Balawejder CezarySMS ZPRP III Kwidzyn3312
Dorochowicz BartoszMLKS Czarni Olecko3313
Lenckowski MateuszSMS ZPRP II Kwidzyn327
Łapiński KacperSMS ZPRP II Kwidzyn329
Linda MaksymilianMKS Handball Czersk3211
Jurewicz ŁukaszBSMS Bartoszyce3215
Barszczewski KacperSMS ZPRP III Kwidzyn3211
Węckowski BartłomiejMKS Handball Czersk3115
Kozłowski MaciejSMS ZPRP III Kwidzyn3114
Płowiec KacperSMS ZPRP II Kwidzyn3112
Jastrząb DominikMLKS Czarni Olecko3114
Monka PawełSMS ZPRP III Kwidzyn3013
Osieczak ŁukaszMKS Krajna Nakło3013
Arciszewski NikodemSMS ZPRP III Kwidzyn2911
Załuski AdamUKS Silvant Elbląg2914
Spicha DariuszUKS Silvant Elbląg2810
Lasota CezaryBSMS Bartoszyce2811
Heyda SzymonUKS Silvant Elbląg2815
Rostankowski DamianMKS Handball Czersk2815
Dworaczyk JakubSPR Wybrzeże I Gdańsk2813
Kulik AdamSPR Wybrzeże II Gdańsk2710
Łuczkowski JakubBSMS Bartoszyce2710
Krasucki ŁukaszMKS Handball Czersk269
Gliniecki MateuszMKS Handball Czersk2614
Adamczyk MaciejSMS ZPRP III Kwidzyn2515
Kulbarsch MateuszMKS Krajna Nakło249
Frydrychowicz BartoszSMS ZPRP III Kwidzyn2414
Szymański PatrykMKS Krajna Nakło2310
Tylman KacperMLKS Czarni Olecko2314
Tomaszewski PatrykSPR Wybrzeże I Gdańsk227
Brauer IgorSPR Wybrzeże II Gdańsk2210
Bąkowski MateuszUKS Silvant Elbląg2212
Gregorski FranciszekSMS ZPRP II Kwidzyn216
Stecura BartoszSPR Wybrzeże II Gdańsk2111
Grynder JakubSPR Wybrzeże I Gdańsk2113
Borysiuk TymoteuszBSMS Bartoszyce2114
Dudek AntoniSMS ZPRP III Kwidzyn2110
Kudlicki AntoniSPR Wybrzeże I Gdańsk205
Waśkiewicz JakubSMS ZPRP III Kwidzyn2012
Kwiatkowski TymonSPR Wybrzeże I Gdańsk205
Wocial KacperSMS ZPRP II Kwidzyn207
Tabarkiewicz WiktorSPR Wybrzeże II Gdańsk209
Lewandowski EmilUKS Silvant Elbląg2013
Kurowski DamianUKS Silvant Elbląg2011
Kocikowski PawełMKS Handball Czersk197
Kruszyński KonradSMS ZPRP II Kwidzyn1912
Łaszewski TymonSPR Wybrzeże II Gdańsk1910
Jankowski DominikMLKS Czarni Olecko184
Borys SzymonBSMS Bartoszyce185
Burchardt KsaweryMKS Handball Czersk1811
Robak NormanUKS Silvant Elbląg1714
Konopka GrzegorzSPR Wybrzeże I Gdańsk1710
Wołodko KrzysztofMLKS Czarni Olecko169
Lorbiecki KacperSPR Wybrzeże I Gdańsk168
Konik MateuszMKS Handball Czersk167
Lewczyk PiotrSMS ZPRP II Kwidzyn164
Karbowski MarcinMKS Handball Czersk1510
Zamojski WiktorMLKS Czarni Olecko154
Możejko IgorBSMS Bartoszyce1512
Murawski OliwierSPR Wybrzeże I Gdańsk1510
Skierka MarcelSMS ZPRP II Kwidzyn157
Iwanowski WiktorSPR Wybrzeże II Gdańsk147
Sobczak WiktorSPR Wybrzeże I Gdańsk145
Stańczuk AdamUKS Silvant Elbląg149
Maruszak FranciszekSPR Wybrzeże II Gdańsk142
Mąka MichałSPR Wybrzeże II Gdańsk137
Zuterek JakubSMS ZPRP II Kwidzyn136
Szanciło MichałBSMS Bartoszyce138
Kociński JakubSPR Wybrzeże II Gdańsk1210
Raczkowski IgorSMS ZPRP II Kwidzyn123
Mrozkowiak FranciszekSPR Wybrzeże II Gdańsk1111
Budrevich DaryushSPR Wybrzeże II Gdańsk114
Sucharski MichałUKS Silvant Elbląg119
Moczadło PawełMKS Handball Czersk1012
Błaszkiewicz MichałUKS Silvant Elbląg107
Dowejko MikołajMLKS Czarni Olecko109
Możejko AndrzejBSMS Bartoszyce1011
Kula TymonSPR Wybrzeże II Gdańsk94
Ręczmin TymoteuszSPR Wybrzeże I Gdańsk95
Wojtkiewicz FilipBSMS Bartoszyce98
Plak PatrykUKS Silvant Elbląg97
Kozikowski RafałMKS Handball Czersk93
Zalewski OliwierSMS ZPRP II Kwidzyn95
Smierzchalski ErykSPR Wybrzeże II Gdańsk96
Frąckowiak IgorSPR Wybrzeże I Gdańsk85
Koss KonradSMS ZPRP II Kwidzyn82
Sarnowski OlivierSPR Wybrzeże II Gdańsk77
Witczak OskarSMS ZPRP II Kwidzyn77
Górnowicz DawidMKS Krajna Nakło75
Jakubowski PawełMKS Handball Czersk710
Kwiatkowski MaciejBSMS Bartoszyce74
Westphal PiotrMKS Krajna Nakło710
Broniek ArturBSMS Bartoszyce613
Nieżurawski HubertSPR Wybrzeże II Gdańsk64
Nowak JakubMKS Krajna Nakło613
Kupiec MikołajUKS Silvant Elbląg64
Lewczyk PawełSMS ZPRP II Kwidzyn62
Stosik AntoniSPR Wybrzeże II Gdańsk62
Ciesielski BartoszSPR Wybrzeże II Gdańsk52
Kłyza MateuszMKS Krajna Nakło58
Mikulewicz JakubSMS ZPRP II Kwidzyn56
Karczyński PiotrMKS Handball Czersk57
Kowalewski PiotrSPR Wybrzeże II Gdańsk44
Gawin MichałSPR Wybrzeże II Gdańsk42
Smoliński JakubSMS ZPRP III Kwidzyn42
Szykowski DawidSPR Wybrzeże I Gdańsk42
Omieczyński TymoteuszSPR Wybrzeże I Gdańsk42
Strzelecki PawełSPR Wybrzeże II Gdańsk42
Went DominikSPR Wybrzeże I Gdańsk45
Imianowski EmilSPR Wybrzeże II Gdańsk43
Marczewski OskarMKS Handball Czersk32
Dyas NikodemSMS ZPRP III Kwidzyn314
Miklikowski PawełSPR Wybrzeże I Gdańsk31
Maksymowicz KacperSMS ZPRP III Kwidzyn33
Nowak ŁukaszSPR Wybrzeże I Gdańsk35
Domachowski SzymonSPR Wybrzeże II Gdańsk32
Badziński TymoteuszSPR Wybrzeże II Gdańsk310
Burandt TymoteuszSPR Wybrzeże II Gdańsk21
Janik AleksanderSPR Wybrzeże I Gdańsk21
Dziedzic KornelSMS ZPRP II Kwidzyn22
Cieślak MateuszMKS Krajna Nakło29
Chajęcki SzymonMLKS Czarni Olecko25
Szpek KacperSPR Wybrzeże I Gdańsk25
Piekarski NikodemSPR Wybrzeże II Gdańsk29
Filipczuk JanSPR Wybrzeże II Gdańsk22
Deik JakubSPR Wybrzeże I Gdańsk23
Linda BłażejSPR Wybrzeże II Gdańsk25
Zakrzewski AdamSPR Wybrzeże I Gdańsk211
Bałachowski AdrianSPR Wybrzeże II Gdańsk22
Czyżycki FilipSMS ZPRP II Kwidzyn21
Laszewski TymonSPR Wybrzeże II Gdańsk22
Płotka BorysSPR Wybrzeże II Gdańsk24
Rzeżniczak CezarySMS ZPRP III Kwidzyn22
Jednacz SzymonSPR Wybrzeże II Gdańsk23
Lenz MateuszMKS Handball Czersk110
Paciorek ArkadiuszSPR Wybrzeże I Gdańsk113
Zakrzewski MichałSPR Wybrzeże II Gdańsk12
Stankiewicz TomaszBSMS Bartoszyce116
Lęgieć MichałSMS ZPRP III Kwidzyn114
Winklas AdamSPR Wybrzeże II Gdańsk11
Bagiński MaciejSMS ZPRP III Kwidzyn12
Chodukiewicz MaksymilianMLKS Czarni Olecko110
Wykrzykowski HenrykSPR Wybrzeże II Gdańsk14
Bartnicki AdamSPR Wybrzeże II Gdańsk11
Frydrychewicz MikołajSMS ZPRP II Kwidzyn113
Zaborowski MateuszSPR Wybrzeże II Gdańsk11
Kajat HubertMLKS Czarni Olecko113
Dziakiewicz PawełBSMS Bartoszyce13
Gawlik JakubSMS ZPRP II Kwidzyn110
Brząkowski ŁukaszSPR Wybrzeże I Gdańsk11
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl