OBSADY na najbliższe 3 tygodnie, OBSADY na miesiąc: -
 
czerwony - mecz przełożony
Listę spotkań można sortować wg. dowolnej kolumny tabeli (wystarczy kliknąć na nagłówek)
Data PierwotnaDataGodzinaKategoriaGospodarzeGościeMiejsceSędzia 1Sędzia 2SekretarzMierzący czas-DelegatZmiana Sędziego
-2024-02-2410:00Juniorka MłodszaKS Tytani WejherowoUKS Siódemka Gdańsk OsowaWejherowo - hala PZS nr 4, ul. Sobieskiego 344Damian NowosadMichał Wach----N
-2024-02-2412:00Junior MłodszyMTS I KwidzynPORT SERVICE Wybrzeże I GdańskKwidzyn - Kompleks Widowiskowo-Sportowy, ul. Wiejska 1APiotr KuleszaWiktor Paradowski----N
-2024-02-2412:00II Liga MężczyznSMS ZPRP II KwidzynSPR Wybrzeże I GdańskKwidzyn - Hala widowiskowo-sportowa KCSiR, ul. Mickiewicza 56 bJakub DąbrowskiStanisław Kluczkowski----N
-2024-02-2413:30II Liga KobietSPR AMW GdyniaMKS BrodnicaGdynia - hala sportowa AMW, ul. Śmidowicza 69Adam DejnaKamil Raszewski----N
-2024-02-2413:30II Liga KobietAZS Fahrenheit GdańskEnerga MKS Truso ElblągGdańsk Zaspa - Hala ZKPiG nr 13, ul. Startowa 9Michał OrzechRobert Orzech----N
-2024-02-2415:00II Liga MężczyznSMS ZPRP III KwidzynMKS Handball CzerskKwidzyn - Hala widowiskowo-sportowa KCSiR, ul. Mickiewicza 56 bEryk JaśkowiakPatryk Żurawski----N
-2024-02-2510:00Junior MłodszyPORT SERVICE Wybrzeże II GdańskKS Tytani WejherowoGdańsk Przymorze - Hala sportowa MOSiR, ul. Kołobrzeska 63Łukasz LewickiPiotr Serwadczak----N
-2024-02-2515:00II Liga KobietAIR-TRANSFER.PL KoszalinMKS Vambresia WąbrzeźnoKoszalin - ZOS Gwardia, ul. Fałata 34Mateusz KozikMateusz Krzemień----N
-2024-02-2515:00II Liga MężczyznMKS Krajna NakłoMLKS Czarni OleckoPaterek - Hala sportowa, ul. Kcyńska 6aKarolina ChruścielMartyna Chruściel----N
-2024-02-2517:00Juniorka MłodszaSSPR Szczypiorniak UstkaSPR GdyniaUstka - Hala sportowa ZSO, ul. Bursztynowa 12Dominik KordaMarek Strzelczyk----N
-2024-02-2617:30II Liga MężczyznSPR Wybrzeże I GdańskSPR Wybrzeże II GdańskGdańsk Przymorze - Hala sportowa MOSiR, ul. Kołobrzeska 63Łukasz LewickiPiotr Serwadczak----N
-2024-02-2719:30II Liga MężczyznUKS Silvant ElblągBSMS BartoszyceElbląg - Hala MOS, ul. Kościuszki 77aJakub DąbrowskiStanisław Kluczkowski----N
-2024-02-2815:30Junior MłodszyPORT SERVICE Wybrzeże II GdańskMTS I KwidzynGdańsk Oliwa - Hala widowiskowo–sportowa, ul. Kazimierza Górskiego 1------N
-2024-02-2816:00Juniorka MłodszaMTS KwidzynMKS Sambor TczewKwidzyn - Kompleks Widowiskowo-Sportowy, ul. Wiejska 1AJakub DąbrowskiStanisław Kluczkowski----N
-2024-02-2817:30Junior MłodszyPORT SERVICE Wybrzeże I GdańskMTS II KwidzynGdańsk Przymorze - Hala sportowa MOSiR, ul. Kołobrzeska 63------N
-2024-02-2817:30Junior MłodszyKS Tytani WejherowoMKS Sambor TczewWejherowo - hala PZS nr 4, ul. Sobieskiego 344------N
-2024-02-2915:30Junior MłodszyPORT SERVICE Wybrzeże IV GdańskPORT SERVICE Wybrzeże I GdańskGdańsk Oliwa - Hala widowiskowo–sportowa, ul. Kazimierza Górskiego 1------N
-2024-03-02-Juniorka MłodszaUKS Siódemka Gdańsk OsowaMTS Kwidzyn-------N
-2024-03-0209:30Junior MłodszyMKS Sambor TczewPORT SERVICE Wybrzeże III GdańskTczew - Hala sportowa Gimnazjum nr 3, ul. Władysława Jagiełły 8------N
-2024-03-0210:00Junior MłodszyMTS II KwidzynPORT SERVICE Wybrzeże II GdańskKwidzyn - Kompleks Widowiskowo-Sportowy, ul. Wiejska 1A------N
-2024-03-0211:30Juniorka MłodszaMKS Sambor TczewSSPR Szczypiorniak UstkaTczew - Hala sportowa Gimnazjum nr 3, ul. Władysława Jagiełły 8------N
-2024-03-0212:00Junior MłodszyMTS I KwidzynKS Tytani WejherowoKwidzyn - Kompleks Widowiskowo-Sportowy, ul. Wiejska 1A------N
-2024-03-0213:30Juniorka MłodszaSPR GdyniaKS Tytani WejherowoGdynia - hala sportowa GOSiR, ul. Olimpijska 5------N
-2024-03-0215:00II Liga MężczyznMLKS Czarni OleckoUKS Silvant ElblągOlecko - Hala sportowa Lega, ul. Park 1Michał CzeremchaKarol Kosiński----N
-2024-03-0315:00II Liga MężczyznBSMS BartoszyceSMS ZPRP III KwidzynBartoszyce - hala sportowa, ul. Słowackiego 2Filip KalinowskiMarcin Pałachowski----N
-2024-03-0417:30Junior MłodszyPORT SERVICE Wybrzeże III GdańskPORT SERVICE Wybrzeże IV GdańskGdańsk Przymorze - Hala sportowa MOSiR, ul. Kołobrzeska 63------N
-2024-03-0617:30II Liga MężczyznSPR Wybrzeże II GdańskSMS ZPRP II KwidzynGdańsk Przymorze - Hala sportowa MOSiR, ul. Kołobrzeska 63Jakub MichalskiPatryk Saczuk----N
-2024-03-0618:30II Liga MężczyznMKS Handball CzerskSPR Wybrzeże I GdańskCzersk - Hala Sportowa im. Romana Bruskiego, ul. Starego Urzędu 1Dominik KordaMarek Strzelczyk----N
-2024-03-09-II Liga MężczyznSMS ZPRP III KwidzynMLKS Czarni Olecko-------N
-2024-03-09-II Liga KobietEnerga MKS Truso ElblągAIR-TRANSFER.PL Koszalin-------N
-2024-03-09-II Liga MężczyznMKS Krajna NakłoUKS Silvant Elbląg-------N
-2024-03-09-II Liga KobietAZS Fahrenheit GdańskSPR AMW Gdynia-------N
-2024-03-09-II Liga MężczyznSMS ZPRP II KwidzynMKS Handball Czersk-------N
-2024-03-09-II Liga MężczyznSPR Wybrzeże I GdańskBSMS Bartoszyce-------N