Rozgrywki

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


II Liga M篹czyzn 2018/2019
 « powr鏒

Nazwa liczba
spotka
pkt bramki ZDRD PD ZWRW PW
1SKPR USAR Kwidzyn515182:118300200
2KS Tytani Wejherowo412146:100200200
3KPR Gryfino512151:131300101
4MKS Henri-Lloyd Brodnica59174:130301001
5ITS Jeziorak I豉wa59150:128200102
6MLKS Borowiak Czersk59136:136201101
7SMS II ZPRP Gda雟k59144:145101201
8KS Szczypiorniak Gniezno46107:94101101
9MKS Grudzi康z56149:152201002
10Latocha Agropom Gniew55131:152101102
11AZS UKW Bydgoszcz54121:140101003
12KS Szczypiorniak Olsztyn53124:148102002
13AZS UMK Toru53121:188001103
14MKS MOSIR K皻rzyn50106:180002003


KOLEJKA 26sobota, 27 kwietnia 2019 r.
00:00 SKPR USAR Kwidzyn - ITS Jeziorak I豉wa -:-
00:00 MKS Grudzi康z - AZS UMK Toru -:-
00:00 KS Szczypiorniak Olsztyn - MKS MOSIR K皻rzyn -:-
00:00 MKS Henri-Lloyd Brodnica - KS Szczypiorniak Gniezno -:-
00:00 KS Tytani Wejherowo - AZS UKW Bydgoszcz -:-
00:00 KPR Gryfino - SMS II ZPRP Gda雟k -:-
00:00 Latocha Agropom Gniew - MLKS Borowiak Czersk -:-
KOLEJKA 25sobota, 13 kwietnia 2019 r.
00:00 AZS UMK Toru - KPR Gryfino -:-
00:00 SMS II ZPRP Gda雟k - Latocha Agropom Gniew -:-
00:00 KS Szczypiorniak Gniezno - KS Szczypiorniak Olsztyn -:-
00:00 AZS UKW Bydgoszcz - MKS Henri-Lloyd Brodnica -:-
00:00 ITS Jeziorak I豉wa - KS Tytani Wejherowo -:-
00:00 MLKS Borowiak Czersk - SKPR USAR Kwidzyn -:-
00:00 MKS MOSIR K皻rzyn - MKS Grudzi康z -:-
KOLEJKA 24sobota, 06 kwietnia 2019 r.
00:00 Latocha Agropom Gniew - SKPR USAR Kwidzyn -:-
00:00 KS Tytani Wejherowo - MLKS Borowiak Czersk -:-
00:00 MKS Henri-Lloyd Brodnica - ITS Jeziorak I豉wa -:-
00:00 KS Szczypiorniak Olsztyn - AZS UKW Bydgoszcz -:-
00:00 MKS Grudzi康z - KS Szczypiorniak Gniezno -:-
00:00 KPR Gryfino - MKS MOSIR K皻rzyn -:-
00:00 SMS II ZPRP Gda雟k - AZS UMK Toru -:-
KOLEJKA 23sobota, 30 marca 2019 r.
00:00 MKS MOSIR K皻rzyn - SMS II ZPRP Gda雟k -:-
00:00 KS Szczypiorniak Gniezno - KPR Gryfino -:-
00:00 AZS UKW Bydgoszcz - MKS Grudzi康z -:-
00:00 ITS Jeziorak I豉wa - KS Szczypiorniak Olsztyn -:-
00:00 MLKS Borowiak Czersk - MKS Henri-Lloyd Brodnica -:-
00:00 SKPR USAR Kwidzyn - KS Tytani Wejherowo -:-
00:00 AZS UMK Toru - Latocha Agropom Gniew -:-
KOLEJKA 22sobota, 23 marca 2019 r.
00:00 Latocha Agropom Gniew - KS Tytani Wejherowo -:-
00:00 MKS Henri-Lloyd Brodnica - SKPR USAR Kwidzyn -:-
00:00 KS Szczypiorniak Olsztyn - MLKS Borowiak Czersk -:-
00:00 MKS Grudzi康z - ITS Jeziorak I豉wa -:-
00:00 KPR Gryfino - AZS UKW Bydgoszcz -:-
00:00 SMS II ZPRP Gda雟k - KS Szczypiorniak Gniezno -:-
00:00 AZS UMK Toru - MKS MOSIR K皻rzyn -:-
KOLEJKA 21sobota, 16 marca 2019 r.
00:00 MKS MOSIR K皻rzyn - Latocha Agropom Gniew -:-
00:00 KS Szczypiorniak Gniezno - AZS UMK Toru -:-
00:00 AZS UKW Bydgoszcz - SMS II ZPRP Gda雟k -:-
00:00 ITS Jeziorak I豉wa - KPR Gryfino -:-
00:00 MLKS Borowiak Czersk - MKS Grudzi康z -:-
00:00 SKPR USAR Kwidzyn - KS Szczypiorniak Olsztyn -:-
00:00 KS Tytani Wejherowo - MKS Henri-Lloyd Brodnica -:-
KOLEJKA 20sobota, 09 marca 2019 r.
00:00 KS Szczypiorniak Olsztyn - KS Tytani Wejherowo -:-
00:00 MKS Grudzi康z - SKPR USAR Kwidzyn -:-
00:00 Latocha Agropom Gniew - MKS Henri-Lloyd Brodnica -:-
00:00 KPR Gryfino - MLKS Borowiak Czersk -:-
00:00 AZS UMK Toru - AZS UKW Bydgoszcz -:-
00:00 MKS MOSIR K皻rzyn - KS Szczypiorniak Gniezno -:-
00:00 SMS II ZPRP Gda雟k - ITS Jeziorak I豉wa -:-
KOLEJKA 19sobota, 02 marca 2019 r.
00:00 KS Szczypiorniak Gniezno - Latocha Agropom Gniew -:-
00:00 AZS UKW Bydgoszcz - MKS MOSIR K皻rzyn -:-
00:00 ITS Jeziorak I豉wa - AZS UMK Toru -:-
00:00 MLKS Borowiak Czersk - SMS II ZPRP Gda雟k -:-
00:00 SKPR USAR Kwidzyn - KPR Gryfino -:-
00:00 KS Tytani Wejherowo - MKS Grudzi康z -:-
00:00 MKS Henri-Lloyd Brodnica - KS Szczypiorniak Olsztyn -:-
KOLEJKA 18sobota, 23 lutego 2019 r.
00:00 Latocha Agropom Gniew - KS Szczypiorniak Olsztyn -:-
00:00 MKS Grudzi康z - MKS Henri-Lloyd Brodnica -:-
00:00 KPR Gryfino - KS Tytani Wejherowo -:-
00:00 SMS II ZPRP Gda雟k - SKPR USAR Kwidzyn -:-
00:00 AZS UMK Toru - MLKS Borowiak Czersk -:-
00:00 MKS MOSIR K皻rzyn - ITS Jeziorak I豉wa -:-
00:00 KS Szczypiorniak Gniezno - AZS UKW Bydgoszcz -:-
KOLEJKA 17sobota, 16 lutego 2019 r.
00:00 ITS Jeziorak I豉wa - KS Szczypiorniak Gniezno -:-
00:00 AZS UKW Bydgoszcz - Latocha Agropom Gniew -:-
00:00 MLKS Borowiak Czersk - MKS MOSIR K皻rzyn -:-
00:00 SKPR USAR Kwidzyn - AZS UMK Toru -:-
00:00 KS Tytani Wejherowo - SMS II ZPRP Gda雟k -:-
00:00 MKS Henri-Lloyd Brodnica - KPR Gryfino -:-
00:00 KS Szczypiorniak Olsztyn - MKS Grudzi康z -:-
KOLEJKA 16sobota, 09 lutego 2019 r.
00:00 Latocha Agropom Gniew - MKS Grudzi康z -:-
00:00 KPR Gryfino - KS Szczypiorniak Olsztyn -:-
00:00 SMS II ZPRP Gda雟k - MKS Henri-Lloyd Brodnica -:-
00:00 AZS UMK Toru - KS Tytani Wejherowo -:-
00:00 MKS MOSIR K皻rzyn - SKPR USAR Kwidzyn -:-
00:00 KS Szczypiorniak Gniezno - MLKS Borowiak Czersk -:-
00:00 AZS UKW Bydgoszcz - ITS Jeziorak I豉wa -:-
KOLEJKA 15sobota, 02 lutego 2019 r.
00:00 ITS Jeziorak I豉wa - Latocha Agropom Gniew -:-
00:00 MLKS Borowiak Czersk - AZS UKW Bydgoszcz -:-
00:00 SKPR USAR Kwidzyn - KS Szczypiorniak Gniezno -:-
00:00 KS Tytani Wejherowo - MKS MOSIR K皻rzyn -:-
00:00 MKS Henri-Lloyd Brodnica - AZS UMK Toru -:-
00:00 KS Szczypiorniak Olsztyn - SMS II ZPRP Gda雟k -:-
00:00 MKS Grudzi康z - KPR Gryfino -:-
KOLEJKA 14sobota, 26 stycznia 2019 r.
00:00 SMS II ZPRP Gda雟k - MKS Grudzi康z -:-
00:00 AZS UMK Toru - KS Szczypiorniak Olsztyn -:-
00:00 MKS MOSIR K皻rzyn - MKS Henri-Lloyd Brodnica -:-
00:00 KS Szczypiorniak Gniezno - KS Tytani Wejherowo -:-
00:00 AZS UKW Bydgoszcz - SKPR USAR Kwidzyn -:-
00:00 ITS Jeziorak I豉wa - MLKS Borowiak Czersk -:-
00:00 Latocha Agropom Gniew - KPR Gryfino -:-
KOLEJKA 13sobota, 15 grudnia 2018 r.
17:00 MLKS Borowiak Czersk - Latocha Agropom Gniew -:-
00:00 SMS II ZPRP Gda雟k - KPR Gryfino -:-
00:00 AZS UMK Toru - MKS Grudzi康z -:-
00:00 MKS MOSIR K皻rzyn - KS Szczypiorniak Olsztyn -:-
00:00 KS Szczypiorniak Gniezno - MKS Henri-Lloyd Brodnica -:-
00:00 AZS UKW Bydgoszcz - KS Tytani Wejherowo -:-
00:00 ITS Jeziorak I豉wa - SKPR USAR Kwidzyn -:-
KOLEJKA 12sobota, 08 grudnia 2018 r.
18:00 KPR Gryfino - AZS UMK Toru -:-
00:00 KS Tytani Wejherowo - ITS Jeziorak I豉wa -:-
00:00 MKS Henri-Lloyd Brodnica - AZS UKW Bydgoszcz -:-
00:00 KS Szczypiorniak Olsztyn - KS Szczypiorniak Gniezno -:-
00:00 MKS Grudzi康z - MKS MOSIR K皻rzyn -:-
00:00 SKPR USAR Kwidzyn - MLKS Borowiak Czersk -:-
00:00 Latocha Agropom Gniew - SMS II ZPRP Gda雟k -:-
KOLEJKA 11sobota, 01 grudnia 2018 r.
17:00 MLKS Borowiak Czersk - KS Tytani Wejherowo -:-
00:00 SKPR USAR Kwidzyn - Latocha Agropom Gniew -:-
00:00 ITS Jeziorak I豉wa - MKS Henri-Lloyd Brodnica -:-
00:00 AZS UKW Bydgoszcz - KS Szczypiorniak Olsztyn -:-
00:00 KS Szczypiorniak Gniezno - MKS Grudzi康z -:-
00:00 MKS MOSIR K皻rzyn - KPR Gryfino -:-
00:00 AZS UMK Toru - SMS II ZPRP Gda雟k -:-
KOLEJKA 10sobota, 24 listopada 2018 r.
00:00 Latocha Agropom Gniew - AZS UMK Toru -:-
00:00 SMS II ZPRP Gda雟k - MKS MOSIR K皻rzyn -:-
00:00 KPR Gryfino - KS Szczypiorniak Gniezno -:-
00:00 MKS Grudzi康z - AZS UKW Bydgoszcz -:-
00:00 KS Szczypiorniak Olsztyn - ITS Jeziorak I豉wa -:-
00:00 KS Tytani Wejherowo - SKPR USAR Kwidzyn -:-
00:00 MKS Henri-Lloyd Brodnica - MLKS Borowiak Czersk -:-
KOLEJKA 9sobota, 17 listopada 2018 r.
17:00 MLKS Borowiak Czersk - KS Szczypiorniak Olsztyn -:-
00:00 KS Szczypiorniak Gniezno - SMS II ZPRP Gda雟k -:-
00:00 KS Tytani Wejherowo - Latocha Agropom Gniew -:-
00:00 SKPR USAR Kwidzyn - MKS Henri-Lloyd Brodnica -:-
00:00 MKS MOSIR K皻rzyn - AZS UMK Toru -:-
00:00 ITS Jeziorak I豉wa - MKS Grudzi康z -:-
00:00 AZS UKW Bydgoszcz - KPR Gryfino -:-
KOLEJKA 8sobota, 10 listopada 2018 r.
18:00 KPR Gryfino - ITS Jeziorak I豉wa -:-
00:00 Latocha Agropom Gniew - MKS MOSIR K皻rzyn -:-
00:00 AZS UMK Toru - KS Szczypiorniak Gniezno -:-
00:00 SMS II ZPRP Gda雟k - AZS UKW Bydgoszcz -:-
00:00 MKS Grudzi康z - MLKS Borowiak Czersk -:-
00:00 KS Szczypiorniak Olsztyn - SKPR USAR Kwidzyn -:-
00:00 MKS Henri-Lloyd Brodnica - KS Tytani Wejherowo -:-
KOLEJKA 7niedziela, 28 pa寮ziernika 2018 r.
15:00 KS Szczypiorniak Gniezno - MKS MOSIR K皻rzyn -:-
 sobota, 27 pa寮ziernika 2018 r.
18:00 MKS Grudzi康z - SKPR USAR Kwidzyn -:-
18:00 KS Tytani Wejherowo - KS Szczypiorniak Olsztyn -:-
17:00 MKS Henri-Lloyd Brodnica - Latocha Agropom Gniew -:-
17:00 MLKS Borowiak Czersk - KPR Gryfino -:-
00:00 ITS Jeziorak I豉wa - SMS II ZPRP Gda雟k -:-
00:00 AZS UKW Bydgoszcz - AZS UMK Toru -:-
KOLEJKA 6niedziela, 21 pa寮ziernika 2018 r.
16:00 AZS UMK Toru - ITS Jeziorak I豉wa -:-
15:00 KS Szczypiorniak Olsztyn - MKS Henri-Lloyd Brodnica -:-
13:00 SMS II ZPRP Gda雟k - MLKS Borowiak Czersk -:-
 sobota, 20 pa寮ziernika 2018 r.
18:00 KPR Gryfino - SKPR USAR Kwidzyn -:-
17:00 MKS Grudzi康z - KS Tytani Wejherowo -:-
16:00 MKS MOSIR K皻rzyn - AZS UKW Bydgoszcz -:-
00:00 Latocha Agropom Gniew - KS Szczypiorniak Gniezno -:-
KOLEJKA 5niedziela, 14 pa寮ziernika 2018 r.
16:00 SKPR USAR Kwidzyn - SMS II ZPRP Gda雟k 39:24/ 21 - 13 /
15:00 KS Szczypiorniak Olsztyn - Latocha Agropom Gniew 24:33/ 12 - 13 /
 sobota, 13 pa寮ziernika 2018 r.
19:00 AZS UKW Bydgoszcz - KS Szczypiorniak Gniezno 17:28/ 11 - 11 /
17:30 ITS Jeziorak I豉wa - MKS MOSIR K皻rzyn 36:28/ 18 - 15 /
17:00 MLKS Borowiak Czersk - AZS UMK Toru 28:32/ 15 - 13 /
14:00 KS Tytani Wejherowo - KPR Gryfino 34:28/ 13 - 12 /
12:00 MKS Henri-Lloyd Brodnica - MKS Grudzi康z 43:37/ 19 - 16 /
KOLEJKA 4niedziela, 07 pa寮ziernika 2018 r.
16:00 SMS II ZPRP Gda雟k - KS Tytani Wejherowo 28:35/ 13 - 11 /
15:00 Latocha Agropom Gniew - AZS UKW Bydgoszcz 26:26 (k. 4:3)/ 8 - 12 /
 sobota, 06 pa寮ziernika 2018 r.
18:00 KPR Gryfino - MKS Henri-Lloyd Brodnica 24:23/ 11 - 12 /
17:00 KS Szczypiorniak Gniezno - ITS Jeziorak I豉wa 29:22/ 19 - 14 /
16:00 MKS Grudzi康z - KS Szczypiorniak Olsztyn 29:21/ 15 - 11 /
16:00 MKS MOSIR K皻rzyn - MLKS Borowiak Czersk 21:31/ 7 - 14 /
16:00 AZS UMK Toru - SKPR USAR Kwidzyn 20:39/ 9 - 20 /
KOLEJKA 3niedziela, 30 wrze郾ia 2018 r.
13:00 KS Szczypiorniak Olsztyn - KPR Gryfino 26:30/ 13 - 13 /
 sobota, 29 wrze郾ia 2018 r.
19:00 KS Tytani Wejherowo - AZS UMK Toru 45:25/ 23 - 5 /
17:30 ITS Jeziorak I豉wa - AZS UKW Bydgoszcz 29:16/ 15 - 7 /
17:00 MLKS Borowiak Czersk - KS Szczypiorniak Gniezno 26:24/ 13 - 13 /
17:00 SKPR USAR Kwidzyn - MKS MOSIR K皻rzyn 41:19/ 18 - 12 /
16:00 MKS Grudzi康z - Latocha Agropom Gniew 31:23/ 18 - 10 /
 czwartek, 27 wrze郾ia 2018 r.
18:00 MKS Henri-Lloyd Brodnica - SMS II ZPRP Gda雟k 24:26/ 8 - 9 /
KOLEJKA 2niedziela, 23 wrze郾ia 2018 r.
15:00 Latocha Agropom Gniew - ITS Jeziorak I豉wa 27:37/ 14 - 17 /
14:00 KS Szczypiorniak Gniezno - SKPR USAR Kwidzyn 26:29/ 13 - 12 /
13:00 SMS II ZPRP Gda雟k - KS Szczypiorniak Olsztyn 36:21/ 24 - 12 /
 sobota, 22 wrze郾ia 2018 r.
20:00 AZS UKW Bydgoszcz - MLKS Borowiak Czersk 33:23/ 17 - 14 /
18:00 KPR Gryfino - MKS Grudzi康z 35:26/ 16 - 14 /
17:00 MKS Henri-Lloyd Brodnica - AZS UMK Toru 44:24/ 23 - 14 /
16:00 MKS MOSIR K皻rzyn - KS Tytani Wejherowo 19:32/ 8 - 18 /
KOLEJKA 1sobota, 03 listopada 2018 r.
00:00 KS Tytani Wejherowo - KS Szczypiorniak Gniezno -:-
 niedziela, 16 wrze郾ia 2018 r.
15:00 KS Szczypiorniak Olsztyn - AZS UMK Toru 32:20/ 15 - 10 /
15:00 MLKS Borowiak Czersk - ITS Jeziorak I豉wa 28:26/ 16 - 13 /
 sobota, 15 wrze郾ia 2018 r.
18:00 KPR Gryfino - Latocha Agropom Gniew 34:22/15 - 6 /
17:00 MKS Henri-Lloyd Brodnica - MKS MOSIR K皻rzyn 40:19/ 17 - 9 /
17:00 SKPR USAR Kwidzyn - AZS UKW Bydgoszcz 34:29/ 18 - 14 /
 czwartek, 13 wrze郾ia 2018 r.
20:00 MKS Grudzi康z - SMS II ZPRP Gda雟k 26:30/ 11-16 /
© Pomorski Wojew鏚zki Zwi您ek Pi趾i R璚znej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl