KOLEJKA 26 | niedziela, 28 kwietnia 2019 r. |
15:00 |
|
KS Tytani Wejherowo |
- |
AZS UKW Bydgoszcz |
47:31 | / 24 - 16 / |
| sobota, 27 kwietnia 2019 r. |
18:00 |
|
MKS Henri-Lloyd Brodnica |
- |
KS Szczypiorniak Gniezno |
36:22 | / 19 - 11 / |
16:00 |
|
MKS Grudzi±dz |
- |
AZS UMK Toruñ |
39:22 | / 17 - 13 / |
15:00 |
|
SKPR USAR Kwidzyn |
- |
ITS Jeziorak I³awa |
39:29 | / 18 - 17 / |
| czwartek, 25 kwietnia 2019 r. |
18:00 |
|
KPR Gryfino |
- |
SMS II ZPRP Gdañsk |
22:36 | / 12 - 20 / |
| wtorek, 23 kwietnia 2019 r. |
20:00 |
|
KS Szczypiorniak Olsztyn |
- |
MKS MOSIR Kêtrzyn |
37:33 | / 18 - 18 / |
| czwartek, 18 kwietnia 2019 r. |
19:00 |
|
MLKS Borowiak Czersk |
- |
Latocha Agropom Gniew |
30:34 | / 12 - 14 / |
KOLEJKA 25 | |
19:30 |
|
KS Szczypiorniak Gniezno |
- |
KS Szczypiorniak Olsztyn |
33:25 | / 16 - 13 / |
| niedziela, 14 kwietnia 2019 r. |
15:00 |
|
AZS UMK Toruñ |
- |
KPR Gryfino |
29:33 | / 18 - 18 / |
| sobota, 13 kwietnia 2019 r. |
19:00 |
|
AZS UKW Bydgoszcz |
- |
MKS Henri-Lloyd Brodnica |
26:37 | / 13 - 19 / |
18:00 |
|
ITS Jeziorak I³awa |
- |
KS Tytani Wejherowo |
20:20 (k. 3:4) | / 10 - 11 / |
17:00 |
|
MLKS Borowiak Czersk |
- |
SKPR USAR Kwidzyn |
29:44 | / 16 - 22 / |
16:00 |
|
MKS MOSIR Kêtrzyn |
- |
MKS Grudzi±dz |
26:34 | / 12-19 / |
| pi±tek, 12 kwietnia 2019 r. |
19:00 |
|
SMS II ZPRP Gdañsk |
- |
Latocha Agropom Gniew |
40:28 | / 21 - 11 / |
KOLEJKA 24 | niedziela, 07 kwietnia 2019 r. |
18:00 |
|
MKS Henri-Lloyd Brodnica |
- |
ITS Jeziorak I³awa |
31:27 | / 18 - 16 / |
15:00 |
|
Latocha Agropom Gniew |
- |
SKPR USAR Kwidzyn |
26:36 | / 13 - 16 / |
13:00 |
|
SMS II ZPRP Gdañsk |
- |
AZS UMK Toruñ |
49:30 | / 27 - 11 / |
| sobota, 06 kwietnia 2019 r. |
18:00 |
|
KS Tytani Wejherowo |
- |
MLKS Borowiak Czersk |
42:18 | / 18 - 12 / |
18:00 |
|
KS Szczypiorniak Olsztyn |
- |
AZS UKW Bydgoszcz |
29:32 | / 14 - 16 / |
18:00 |
|
KPR Gryfino |
- |
MKS MOSIR Kêtrzyn |
36:22 | / 19 - 13 / |
17:00 |
|
MKS Grudzi±dz |
- |
KS Szczypiorniak Gniezno |
38:29 | / 17 - 16 / |
KOLEJKA 23 | niedziela, 31 marca 2019 r. |
15:00 |
|
AZS UMK Toruñ |
- |
Latocha Agropom Gniew |
36:33 | / 18 - 20 / |
| sobota, 30 marca 2019 r. |
19:00 |
|
AZS UKW Bydgoszcz |
- |
MKS Grudzi±dz |
27:34 | / 12 - 16 / |
18:00 |
|
MKS MOSIR Kêtrzyn |
- |
SMS II ZPRP Gdañsk |
34:33 | / 18 - 16 / |
17:30 |
|
ITS Jeziorak I³awa |
- |
KS Szczypiorniak Olsztyn |
34:25 | / 16 - 12 / |
17:00 |
|
MLKS Borowiak Czersk |
- |
MKS Henri-Lloyd Brodnica |
27:37 | / 13 - 21 / |
17:00 |
|
SKPR USAR Kwidzyn |
- |
KS Tytani Wejherowo |
34:27 | / 18 - 14 / |
14:00 |
|
KS Szczypiorniak Gniezno |
- |
KPR Gryfino |
31:28 | / 18 - 11 / |
KOLEJKA 22 | niedziela, 24 marca 2019 r. |
15:00 |
|
AZS UMK Toruñ |
- |
MKS MOSIR Kêtrzyn |
39:32 | / 15 - 14 / |
15:00 |
|
Latocha Agropom Gniew |
- |
KS Tytani Wejherowo |
33:35 | / 13 - 19 / |
13:00 |
|
SMS II ZPRP Gdañsk |
- |
KS Szczypiorniak Gniezno |
30:25 | / 15 - 14 / |
| sobota, 23 marca 2019 r. |
18:00 |
|
KPR Gryfino |
- |
AZS UKW Bydgoszcz |
30:25 | / 16 - 9 / |
18:00 |
|
KS Szczypiorniak Olsztyn |
- |
MLKS Borowiak Czersk |
32:28 | / 16 - 10 / |
18:00 |
|
MKS Henri-Lloyd Brodnica |
- |
SKPR USAR Kwidzyn |
28:35 | / 15 - 17 / |
17:00 |
|
MKS Grudzi±dz |
- |
ITS Jeziorak I³awa |
45:30 | / 24 - 18 / |
KOLEJKA 21 | sobota, 16 marca 2019 r. |
19:00 |
|
AZS UKW Bydgoszcz |
- |
SMS II ZPRP Gdañsk |
30:35 | / 14 - 19 / |
18:00 |
|
KS Tytani Wejherowo |
- |
MKS Henri-Lloyd Brodnica |
34:31 | / 16 - 15 / |
17:30 |
|
ITS Jeziorak I³awa |
- |
KPR Gryfino |
27:28 | / 13 - 15 / |
17:00 |
|
MLKS Borowiak Czersk |
- |
MKS Grudzi±dz |
27:42 | / 16 - 19 / |
16:00 |
|
MKS MOSIR Kêtrzyn |
- |
Latocha Agropom Gniew |
33:30 | / 17 - 14 / |
15:00 |
|
KS Szczypiorniak Gniezno |
- |
AZS UMK Toruñ |
37:26 | / 19 - 12 / |
| czwartek, 14 marca 2019 r. |
19:00 |
|
SKPR USAR Kwidzyn |
- |
KS Szczypiorniak Olsztyn |
45:25 | / 27 - 12 / |
KOLEJKA 20 | niedziela, 10 marca 2019 r. |
16:00 |
|
AZS UMK Toruñ |
- |
AZS UKW Bydgoszcz |
31:41 | / 18 - 22 / |
15:00 |
|
Latocha Agropom Gniew |
- |
MKS Henri-Lloyd Brodnica |
27:48 | / 11 - 21 / |
13:00 |
|
SMS II ZPRP Gdañsk |
- |
ITS Jeziorak I³awa |
33:27 | / 15 - 14 / |
| sobota, 09 marca 2019 r. |
20:00 |
|
SKPR USAR Kwidzyn |
- |
MKS Grudzi±dz |
30:26 | / 16 - 13 / |
18:00 |
|
KPR Gryfino |
- |
MLKS Borowiak Czersk |
39:33 | / 22 - 14 / |
18:00 |
|
KS Szczypiorniak Olsztyn |
- |
KS Tytani Wejherowo |
29:41 | / 17 - 22 / |
16:00 |
|
MKS MOSIR Kêtrzyn |
- |
KS Szczypiorniak Gniezno |
23:27 | / 11 - 12 / |
KOLEJKA 19 | sobota, 02 marca 2019 r. |
19:00 |
|
AZS UKW Bydgoszcz |
- |
MKS MOSIR Kêtrzyn |
37:29 | / 13 - 11 / |
18:30 |
|
SKPR USAR Kwidzyn |
- |
KPR Gryfino |
38:22 | / 15 - 7 / |
18:00 |
|
KS Tytani Wejherowo |
- |
MKS Grudzi±dz |
27:28 | / 15 - 16 / |
17:30 |
|
ITS Jeziorak I³awa |
- |
AZS UMK Toruñ |
32:27 | / 15 - 10 / |
17:00 |
|
MLKS Borowiak Czersk |
- |
SMS II ZPRP Gdañsk |
36:42 | / 16 - 25 / |
16:00 |
|
MKS Henri-Lloyd Brodnica |
- |
KS Szczypiorniak Olsztyn |
46:24 | / 21 - 9 / |
13:30 |
|
KS Szczypiorniak Gniezno |
- |
Latocha Agropom Gniew |
25:25 (k. 2:3) | / 15 - 11 / |
KOLEJKA 18 | niedziela, 24 lutego 2019 r. |
15:00 |
|
Latocha Agropom Gniew |
- |
KS Szczypiorniak Olsztyn |
32:31 | / 18 - 16 / |
15:00 |
|
AZS UMK Toruñ |
- |
MLKS Borowiak Czersk |
25:25 (k. 4:3) | / 13 - 14 / |
| sobota, 23 lutego 2019 r. |
18:00 |
|
KPR Gryfino |
- |
KS Tytani Wejherowo |
28:21 | / 15 - 11 / |
17:00 |
|
MKS Grudzi±dz |
- |
MKS Henri-Lloyd Brodnica |
30:18 | / 16 - 6 / |
16:00 |
|
SMS II ZPRP Gdañsk |
- |
SKPR USAR Kwidzyn |
31:38 | / 18 - 19 / |
16:00 |
|
MKS MOSIR Kêtrzyn |
- |
ITS Jeziorak I³awa |
24:36 | / 11 - 15 / |
13:30 |
|
KS Szczypiorniak Gniezno |
- |
AZS UKW Bydgoszcz |
22:16 | / 15 - 11 / |
KOLEJKA 17 | ¶roda, 20 lutego 2019 r. |
19:00 |
|
KS Tytani Wejherowo |
- |
SMS II ZPRP Gdañsk |
33:27 | / 13 - 11 / |
| wtorek, 19 lutego 2019 r. |
20:00 |
|
KS Szczypiorniak Olsztyn |
- |
MKS Grudzi±dz |
25:37 | / 13 - 18 / |
| niedziela, 17 lutego 2019 r. |
18:00 |
|
AZS UKW Bydgoszcz |
- |
Latocha Agropom Gniew |
26:34 | / 16 - 12 / |
| sobota, 16 lutego 2019 r. |
17:30 |
|
ITS Jeziorak I³awa |
- |
KS Szczypiorniak Gniezno |
18:24 | / 6 - 14 / |
17:00 |
|
MLKS Borowiak Czersk |
- |
MKS MOSIR Kêtrzyn |
28:28 (k. 3:4) | /14 - 14 / |
17:00 |
|
SKPR USAR Kwidzyn |
- |
AZS UMK Toruñ |
40:21 | / 22 - 7 / |
17:00 |
|
MKS Henri-Lloyd Brodnica |
- |
KPR Gryfino |
31:25 | / 12 - 10 / |
KOLEJKA 16 | niedziela, 10 lutego 2019 r. |
16:00 |
|
Latocha Agropom Gniew |
- |
MKS Grudzi±dz |
23:31 | / 11 -13 / |
11:30 |
|
AZS UMK Toruñ |
- |
KS Tytani Wejherowo |
21:42 | / 8 - 23 / |
| sobota, 09 lutego 2019 r. |
19:00 |
|
AZS UKW Bydgoszcz |
- |
ITS Jeziorak I³awa |
27:24 | / 18 - 7 / |
18:00 |
|
KPR Gryfino |
- |
KS Szczypiorniak Olsztyn |
31:16 | / 16 - 7 / |
16:00 |
|
MKS MOSIR Kêtrzyn |
- |
SKPR USAR Kwidzyn |
32:37 | / 15 - 21 / |
14:00 |
|
KS Szczypiorniak Gniezno |
- |
MLKS Borowiak Czersk |
35:22 | / 25 - 11 / |
| sobota, 12 stycznia 2019 r. |
16:00 |
|
SMS II ZPRP Gdañsk |
- |
MKS Henri-Lloyd Brodnica |
21:36 | / 10 - 14 / |
KOLEJKA 15 | czwartek, 07 lutego 2019 r. |
20:00 |
|
KS Szczypiorniak Olsztyn |
- |
SMS II ZPRP Gdañsk |
37:32 | / 18 - 16 / |
| niedziela, 03 lutego 2019 r. |
20:00 |
|
AZS UMK Toruñ |
- |
MKS Henri-Lloyd Brodnica |
24:36 | / 9 - 20 / |
| sobota, 02 lutego 2019 r. |
19:00 |
|
SKPR USAR Kwidzyn |
- |
KS Szczypiorniak Gniezno |
37:22 | / 19 - 11 / |
18:00 |
|
KS Tytani Wejherowo |
- |
MKS MOSIR Kêtrzyn |
44:19 | / 18 - 10 / |
17:30 |
|
ITS Jeziorak I³awa |
- |
Latocha Agropom Gniew |
26:26 (k. 2:0) | / 13 - 13 / |
17:00 |
|
MKS Grudzi±dz |
- |
KPR Gryfino |
25:19 | / 11 - 15 / |
| ¶roda, 30 stycznia 2019 r. |
19:00 |
|
MLKS Borowiak Czersk |
- |
AZS UKW Bydgoszcz |
31:27 | / 17 - 14 / |
KOLEJKA 14 | niedziela, 27 stycznia 2019 r. |
15:30 |
|
Latocha Agropom Gniew |
- |
KPR Gryfino |
24:24 (k. 3:5) | / 11 - 13 / |
15:00 |
|
AZS UMK Toruñ |
- |
KS Szczypiorniak Olsztyn |
23:27 | / 12 - 15 / |
13:00 |
|
SMS II ZPRP Gdañsk |
- |
MKS Grudzi±dz |
28:31 | / 13 - 12 / |
| sobota, 26 stycznia 2019 r. |
19:00 |
|
AZS UKW Bydgoszcz |
- |
SKPR USAR Kwidzyn |
23:43 | / 12 - 23 / |
16:00 |
|
MKS MOSIR Kêtrzyn |
- |
MKS Henri-Lloyd Brodnica |
28:36 | / 14 - 18 / |
14:30 |
|
KS Szczypiorniak Gniezno |
- |
KS Tytani Wejherowo |
19:27 | / 7 - 12 / |
14:30 |
|
ITS Jeziorak I³awa |
- |
MLKS Borowiak Czersk |
26:24 | / 15 - 12 / |
KOLEJKA 13 | niedziela, 16 grudnia 2018 r. |
18:00 |
|
MKS MOSIR Kêtrzyn |
- |
KS Szczypiorniak Olsztyn |
35:32 | / 19 - 14 / |
15:30 |
|
Latocha Agropom Gniew |
- |
MLKS Borowiak Czersk |
35:37 | / 19 - 17 / |
14:00 |
|
AZS UMK Toruñ |
- |
MKS Grudzi±dz |
28:43 | / 13 - 22 / |
14:00 |
|
KS Szczypiorniak Gniezno |
- |
MKS Henri-Lloyd Brodnica |
24:33 | / 10 - 13 / |
| sobota, 15 grudnia 2018 r. |
19:00 |
|
AZS UKW Bydgoszcz |
- |
KS Tytani Wejherowo |
31:44 | / 14 - 18 / |
17:30 |
|
ITS Jeziorak I³awa |
- |
SKPR USAR Kwidzyn |
16:31 | / 8 - 13 / |
16:00 |
|
SMS II ZPRP Gdañsk |
- |
KPR Gryfino |
34:31 | / 18 - 15 / |
KOLEJKA 12 | niedziela, 09 grudnia 2018 r. |
17:00 |
|
SKPR USAR Kwidzyn |
- |
MLKS Borowiak Czersk |
34:22 | / 24 - 13 / |
16:00 |
|
Latocha Agropom Gniew |
- |
SMS II ZPRP Gdañsk |
28:41 | / 15 - 14 / |
15:00 |
|
KS Szczypiorniak Olsztyn |
- |
KS Szczypiorniak Gniezno |
26:29 | / 11 - 14 / |
| sobota, 08 grudnia 2018 r. |
18:00 |
|
KPR Gryfino |
- |
AZS UMK Toruñ |
30:15 | / 17 - 4 / |
17:00 |
|
MKS Grudzi±dz |
- |
MKS MOSIR Kêtrzyn |
41:17 | / 21 - 7 / |
17:00 |
|
MKS Henri-Lloyd Brodnica |
- |
AZS UKW Bydgoszcz |
47:24 | / 23 - 14 / |
17:00 |
|
KS Tytani Wejherowo |
- |
ITS Jeziorak I³awa |
32:26 | / 15 - 11 / |
KOLEJKA 11 | niedziela, 02 grudnia 2018 r. |
15:00 |
|
KS Szczypiorniak Gniezno |
- |
MKS Grudzi±dz |
24:25 | / 9 - 13 / |
| sobota, 01 grudnia 2018 r. |
19:00 |
|
AZS UKW Bydgoszcz |
- |
KS Szczypiorniak Olsztyn |
29:28 | / 16 - 9 / |
18:00 |
|
SKPR USAR Kwidzyn |
- |
Latocha Agropom Gniew |
36:16 | / 18 - 5 / |
17:30 |
|
ITS Jeziorak I³awa |
- |
MKS Henri-Lloyd Brodnica |
26:28 | / 14 - 14 / |
17:00 |
|
MLKS Borowiak Czersk |
- |
KS Tytani Wejherowo |
28:33 | / 13 - 14 / |
16:00 |
|
MKS MOSIR Kêtrzyn |
- |
KPR Gryfino |
29:43 | / 12 - 21 / |
| ¶roda, 28 listopada 2018 r. |
19:00 |
|
AZS UMK Toruñ |
- |
SMS II ZPRP Gdañsk |
18:38 | / 10 - 18 / |
KOLEJKA 10 | sobota, 22 grudnia 2018 r. |
17:00 |
|
MKS Henri-Lloyd Brodnica |
- |
MLKS Borowiak Czersk |
25:21 | / 9 - 11 / |
| niedziela, 25 listopada 2018 r. |
15:00 |
|
Latocha Agropom Gniew |
- |
AZS UMK Toruñ |
36:28 | / 17 - 14 / |
| sobota, 24 listopada 2018 r. |
18:00 |
|
KPR Gryfino |
- |
KS Szczypiorniak Gniezno |
34:26 | / 15 - 10 / |
17:00 |
|
KS Tytani Wejherowo |
- |
SKPR USAR Kwidzyn |
27:28 | / 15 - 13 / |
17:00 |
|
MKS Grudzi±dz |
- |
AZS UKW Bydgoszcz |
43:28 | /23 - 17 / |
16:00 |
|
SMS II ZPRP Gdañsk |
- |
MKS MOSIR Kêtrzyn |
50:26 | / 29 - 13 / |
| czwartek, 22 listopada 2018 r. |
20:00 |
|
KS Szczypiorniak Olsztyn |
- |
ITS Jeziorak I³awa |
25:25 (k. 3:4) | |
KOLEJKA 9 | niedziela, 18 listopada 2018 r. |
15:00 |
|
AZS UKW Bydgoszcz |
- |
KPR Gryfino |
24:28 | / 12 - 13 / |
14:00 |
|
KS Szczypiorniak Gniezno |
- |
SMS II ZPRP Gdañsk |
18:22 | / 12 - 8 / |
| sobota, 17 listopada 2018 r. |
19:00 |
|
KS Tytani Wejherowo |
- |
Latocha Agropom Gniew |
38:24 | /18 - 12 / |
18:00 |
|
SKPR USAR Kwidzyn |
- |
MKS Henri-Lloyd Brodnica |
34:32 | / 18 - 19 / |
17:30 |
|
ITS Jeziorak I³awa |
- |
MKS Grudzi±dz |
30:37 | / 11 - 23 / |
17:00 |
|
MLKS Borowiak Czersk |
- |
KS Szczypiorniak Olsztyn |
26:28 | / 14 - 15 / |
16:00 |
|
MKS MOSIR Kêtrzyn |
- |
AZS UMK Toruñ |
41:24 | / 19 - 13 / |
KOLEJKA 8 | niedziela, 11 listopada 2018 r. |
18:00 |
|
SMS II ZPRP Gdañsk |
- |
AZS UKW Bydgoszcz |
40:27 | / 17 - 12 / |
15:00 |
|
AZS UMK Toruñ |
- |
KS Szczypiorniak Gniezno |
28:33 | / 14 - 19 / |
15:00 |
|
KS Szczypiorniak Olsztyn |
- |
SKPR USAR Kwidzyn |
25:38 | / 14 - 17 / |
14:00 |
|
Latocha Agropom Gniew |
- |
MKS MOSIR Kêtrzyn |
35:32 | / 13 - 14 / |
| sobota, 10 listopada 2018 r. |
18:00 |
|
KPR Gryfino |
- |
ITS Jeziorak I³awa |
24:21 | / 9 - 10 / |
18:00 |
|
MKS Henri-Lloyd Brodnica |
- |
KS Tytani Wejherowo |
30:39 | / 11 - 22 / |
15:00 |
|
MKS Grudzi±dz |
- |
MLKS Borowiak Czersk |
36:28 | / 19 - 10 / |
KOLEJKA 7 | niedziela, 28 pa¼dziernika 2018 r. |
19:00 |
|
AZS UKW Bydgoszcz |
- |
AZS UMK Toruñ |
28:22 | / 14 - 10 / |
15:00 |
|
KS Szczypiorniak Gniezno |
- |
MKS MOSIR Kêtrzyn |
35:21 | / 20 - 7 / |
| sobota, 27 pa¼dziernika 2018 r. |
18:00 |
|
MKS Grudzi±dz |
- |
SKPR USAR Kwidzyn |
25:34 | / 12 - 14 / |
18:00 |
|
KS Tytani Wejherowo |
- |
KS Szczypiorniak Olsztyn |
34:24 | / 15 - 13 / |
17:00 |
|
MLKS Borowiak Czersk |
- |
KPR Gryfino |
26:31 | / 10 - 15 / |
17:00 |
|
MKS Henri-Lloyd Brodnica |
- |
Latocha Agropom Gniew |
41:30 | / 14 - 14 / |
| czwartek, 25 pa¼dziernika 2018 r. |
18:00 |
|
ITS Jeziorak I³awa |
- |
SMS II ZPRP Gdañsk |
23:33 | / 14 - 15 / |
KOLEJKA 6 | niedziela, 21 pa¼dziernika 2018 r. |
16:00 |
|
AZS UMK Toruñ |
- |
ITS Jeziorak I³awa |
28:36 | / 13 - 18 / |
15:00 |
|
Latocha Agropom Gniew |
- |
KS Szczypiorniak Gniezno |
19:27 | / 7 - 12 / |
13:00 |
|
SMS II ZPRP Gdañsk |
- |
MLKS Borowiak Czersk |
34:19 | / 22 - 9 / |
| sobota, 20 pa¼dziernika 2018 r. |
18:00 |
|
KPR Gryfino |
- |
SKPR USAR Kwidzyn |
27:32 | / 13 - 16 / |
17:00 |
|
MKS Grudzi±dz |
- |
KS Tytani Wejherowo |
33:35 | / 14 - 15 / |
16:30 |
|
KS Szczypiorniak Olsztyn |
- |
MKS Henri-Lloyd Brodnica |
26:24 | / 14 - 13 / |
16:00 |
|
MKS MOSIR Kêtrzyn |
- |
AZS UKW Bydgoszcz |
29:32 | / 11 - 18 / |
KOLEJKA 5 | niedziela, 14 pa¼dziernika 2018 r. |
16:00 |
|
SKPR USAR Kwidzyn |
- |
SMS II ZPRP Gdañsk |
39:24 | / 21 - 13 / |
15:00 |
|
KS Szczypiorniak Olsztyn |
- |
Latocha Agropom Gniew |
24:33 | / 12 - 13 / |
| sobota, 13 pa¼dziernika 2018 r. |
19:00 |
|
AZS UKW Bydgoszcz |
- |
KS Szczypiorniak Gniezno |
17:28 | / 11 - 11 / |
17:30 |
|
ITS Jeziorak I³awa |
- |
MKS MOSIR Kêtrzyn |
36:28 | / 18 - 15 / |
17:00 |
|
MLKS Borowiak Czersk |
- |
AZS UMK Toruñ |
28:32 | / 15 - 13 / |
14:00 |
|
KS Tytani Wejherowo |
- |
KPR Gryfino |
34:28 | / 13 - 12 / |
12:00 |
|
MKS Henri-Lloyd Brodnica |
- |
MKS Grudzi±dz |
43:37 | / 19 - 16 / |
KOLEJKA 4 | niedziela, 07 pa¼dziernika 2018 r. |
16:00 |
|
SMS II ZPRP Gdañsk |
- |
KS Tytani Wejherowo |
28:35 | / 13 - 11 / |
15:00 |
|
Latocha Agropom Gniew |
- |
AZS UKW Bydgoszcz |
26:26 (k. 4:3) | / 8 - 12 / |
| sobota, 06 pa¼dziernika 2018 r. |
18:00 |
|
KPR Gryfino |
- |
MKS Henri-Lloyd Brodnica |
24:23 | / 11 - 12 / |
17:00 |
|
KS Szczypiorniak Gniezno |
- |
ITS Jeziorak I³awa |
29:22 | / 19 - 14 / |
16:00 |
|
AZS UMK Toruñ |
- |
SKPR USAR Kwidzyn |
20:39 | / 9 - 20 / |
16:00 |
|
MKS MOSIR Kêtrzyn |
- |
MLKS Borowiak Czersk |
21:31 | / 7 - 14 / |
16:00 |
|
MKS Grudzi±dz |
- |
KS Szczypiorniak Olsztyn |
29:21 | / 15 - 11 / |
KOLEJKA 3 | niedziela, 30 wrze¶nia 2018 r. |
13:00 |
|
KS Szczypiorniak Olsztyn |
- |
KPR Gryfino |
26:30 | / 13 - 13 / |
| sobota, 29 wrze¶nia 2018 r. |
19:00 |
|
KS Tytani Wejherowo |
- |
AZS UMK Toruñ |
45:25 | / 23 - 5 / |
17:30 |
|
ITS Jeziorak I³awa |
- |
AZS UKW Bydgoszcz |
29:16 | / 15 - 7 / |
17:00 |
|
MLKS Borowiak Czersk |
- |
KS Szczypiorniak Gniezno |
26:24 | / 13 - 13 / |
17:00 |
|
SKPR USAR Kwidzyn |
- |
MKS MOSIR Kêtrzyn |
41:19 | / 18 - 12 / |
16:00 |
|
MKS Grudzi±dz |
- |
Latocha Agropom Gniew |
31:23 | / 18 - 10 / |
| czwartek, 27 wrze¶nia 2018 r. |
18:00 |
|
MKS Henri-Lloyd Brodnica |
- |
SMS II ZPRP Gdañsk |
24:26 | / 8 - 9 / |
KOLEJKA 2 | niedziela, 23 wrze¶nia 2018 r. |
15:00 |
|
Latocha Agropom Gniew |
- |
ITS Jeziorak I³awa |
27:37 | / 14 - 17 / |
14:00 |
|
KS Szczypiorniak Gniezno |
- |
SKPR USAR Kwidzyn |
26:29 | / 13 - 12 / |
13:00 |
|
SMS II ZPRP Gdañsk |
- |
KS Szczypiorniak Olsztyn |
36:21 | / 24 - 12 / |
| sobota, 22 wrze¶nia 2018 r. |
20:00 |
|
AZS UKW Bydgoszcz |
- |
MLKS Borowiak Czersk |
33:23 | / 17 - 14 / |
18:00 |
|
KPR Gryfino |
- |
MKS Grudzi±dz |
35:26 | / 16 - 14 / |
17:00 |
|
MKS Henri-Lloyd Brodnica |
- |
AZS UMK Toruñ |
44:24 | / 23 - 14 / |
16:00 |
|
MKS MOSIR Kêtrzyn |
- |
KS Tytani Wejherowo |
19:32 | / 8 - 18 / |
KOLEJKA 1 | sobota, 03 listopada 2018 r. |
18:00 |
|
KS Tytani Wejherowo |
- |
KS Szczypiorniak Gniezno |
25:22 | / 13 - 12 / |
| niedziela, 16 wrze¶nia 2018 r. |
15:00 |
|
KS Szczypiorniak Olsztyn |
- |
AZS UMK Toruñ |
32:20 | / 15 - 10 / |
15:00 |
|
MLKS Borowiak Czersk |
- |
ITS Jeziorak I³awa |
28:26 | / 16 - 13 / |
| sobota, 15 wrze¶nia 2018 r. |
18:00 |
|
KPR Gryfino |
- |
Latocha Agropom Gniew |
34:22 | /15 - 6 / |
17:00 |
|
SKPR USAR Kwidzyn |
- |
AZS UKW Bydgoszcz |
34:29 | / 18 - 14 / |
17:00 |
|
MKS Henri-Lloyd Brodnica |
- |
MKS MOSIR Kêtrzyn |
40:19 | / 17 - 9 / |
| czwartek, 13 wrze¶nia 2018 r. |
20:00 |
|
MKS Grudzi±dz |
- |
SMS II ZPRP Gdañsk |
26:30 | / 11-16 / |