KOLEJKA 22 | ¶roda, 20 marca 2019 r. |
17:30 |
|
KS Tytani Wejherowo |
- |
MTS II Kwidzyn |
27:27 (k. 2:3) | / 15 - 15 / |
17:00 |
|
SPR ENERGA Wybrze¿e III Gdañsk |
- |
MTS I Kwidzyn |
26:31 | / 10 - 15 / |
17:00 |
|
GKS ¯ukowo |
- |
MKS Sambor Tczew |
23:23 (k. 3:1) | / 12 - 10 / |
16:45 |
|
SPR ENERGA Wybrze¿e II Gdañsk |
- |
UKS KAR - DO Gdynia |
38:20 | / 19 - 8 / |
| sobota, 16 marca 2019 r. |
10:00 |
|
UKS Szczypiorniak Gdañsk |
- |
SPR ENERGA Wybrze¿e I Gdañsk |
22:51 | / 10 - 25 / |
KOLEJKA 21 | wtorek, 19 marca 2019 r. |
16:15 |
|
SPR ENERGA Wybrze¿e I Gdañsk |
- |
SPR ENERGA Wybrze¿e III Gdañsk |
40:16 | / 21 - 8 / |
| poniedzia³ek, 18 marca 2019 r. |
16:00 |
|
MTS II Kwidzyn |
- |
UKS Szczypiorniak Gdañsk |
16:15 | / 6 - 8 / |
| niedziela, 17 marca 2019 r. |
10:00 |
|
UKS KAR - DO Gdynia |
- |
KS Tytani Wejherowo |
25:29 | / 12 - 15 / |
| czwartek, 14 marca 2019 r. |
17:00 |
|
GKS ¯ukowo |
- |
SPR ENERGA Wybrze¿e II Gdañsk |
19:36 | / 8 - 14 / |
| wtorek, 12 marca 2019 r. |
17:00 |
|
UKS Lipusz |
- |
MKS Sambor Tczew |
22:45 | / 13 - 22 / |
KOLEJKA 20 | czwartek, 14 marca 2019 r. |
15:00 |
|
MTS I Kwidzyn |
- |
SPR ENERGA Wybrze¿e I Gdañsk |
30:28 | / 13 - 13 / |
| ¶roda, 13 marca 2019 r. |
17:00 |
|
SPR ENERGA Wybrze¿e III Gdañsk |
- |
MTS II Kwidzyn |
38:23 | / 20 - 13 / |
| niedziela, 10 marca 2019 r. |
17:00 |
|
SPR ENERGA Wybrze¿e II Gdañsk |
- |
UKS Lipusz |
54:22 | / 27 - 13 / |
10:00 |
|
KS Tytani Wejherowo |
- |
GKS ¯ukowo |
39:33 | / 18 - 11 / |
10:00 |
|
UKS Szczypiorniak Gdañsk |
- |
UKS KAR - DO Gdynia |
30:27 | / 16 - 15 / |
KOLEJKA 19 | czwartek, 07 marca 2019 r. |
18:00 |
|
MKS Sambor Tczew |
- |
SPR ENERGA Wybrze¿e II Gdañsk |
23:38 | / 13 - 15 / |
| poniedzia³ek, 04 marca 2019 r. |
19:30 |
|
UKS KAR - DO Gdynia |
- |
SPR ENERGA Wybrze¿e III Gdañsk |
22:35 | / 10 - 18 / |
| niedziela, 03 marca 2019 r. |
10:00 |
|
GKS ¯ukowo |
- |
UKS Szczypiorniak Gdañsk |
25:30 | / 16 - 17 / |
| sobota, 02 marca 2019 r. |
13:00 |
|
UKS Lipusz |
- |
KS Tytani Wejherowo |
35:38 | / 16 - 17 / |
| ¶roda, 30 stycznia 2019 r. |
19:00 |
|
MTS II Kwidzyn |
- |
MTS I Kwidzyn |
19:29 | / 7 - 15 / |
KOLEJKA 18 | poniedzia³ek, 18 marca 2019 r. |
19:00 |
|
MTS I Kwidzyn |
- |
UKS KAR - DO Gdynia |
10:0 | / v:o / |
| czwartek, 07 lutego 2019 r. |
15:45 |
|
SPR ENERGA Wybrze¿e III Gdañsk |
- |
GKS ¯ukowo |
21:18 | / 9 - 10 / |
| ¶roda, 06 lutego 2019 r. |
17:30 |
|
KS Tytani Wejherowo |
- |
MKS Sambor Tczew |
30:27 | / 13 - 12 / |
| wtorek, 05 lutego 2019 r. |
18:00 |
|
UKS Szczypiorniak Gdañsk |
- |
UKS Lipusz |
37:30 | / 20 - 15 / |
16:00 |
|
SPR ENERGA Wybrze¿e I Gdañsk |
- |
MTS II Kwidzyn |
39:18 | / 20 - 10 / |
KOLEJKA 17 | czwartek, 14 lutego 2019 r. |
17:00 |
|
GKS ¯ukowo |
- |
MTS I Kwidzyn |
25:31 | / 14 - 17 / |
| poniedzia³ek, 04 lutego 2019 r. |
18:00 |
|
UKS KAR - DO Gdynia |
- |
SPR ENERGA Wybrze¿e I Gdañsk |
17:51 | / 6 - 26 / |
17:30 |
|
SPR ENERGA Wybrze¿e II Gdañsk |
- |
KS Tytani Wejherowo |
43:23 | / 19 - 11 / |
| sobota, 02 lutego 2019 r. |
10:00 |
|
MKS Sambor Tczew |
- |
UKS Szczypiorniak Gdañsk |
29:30 | / 14 - 16 / |
| poniedzia³ek, 21 stycznia 2019 r. |
15:45 |
|
SPR ENERGA Wybrze¿e III Gdañsk |
- |
UKS Lipusz |
45:26 | / 23 - 12 / |
KOLEJKA 16 | poniedzia³ek, 28 stycznia 2019 r. |
19:00 |
|
MTS I Kwidzyn |
- |
UKS Lipusz |
43:20 | / 21 - 8 / |
16:15 |
|
SPR ENERGA Wybrze¿e III Gdañsk |
- |
MKS Sambor Tczew |
33:22 | / 15 - 10 / |
| sobota, 26 stycznia 2019 r. |
13:00 |
|
MTS II Kwidzyn |
- |
UKS KAR - DO Gdynia |
26:21 | / 11 - 11 / |
11:00 |
|
UKS Szczypiorniak Gdañsk |
- |
SPR ENERGA Wybrze¿e II Gdañsk |
20:29 | / 9 - 17 / |
10:00 |
|
SPR ENERGA Wybrze¿e I Gdañsk |
- |
GKS ¯ukowo |
43:23 | / 19 - 10 / |
KOLEJKA 15 | czwartek, 24 stycznia 2019 r. |
18:00 |
|
MKS Sambor Tczew |
- |
MTS I Kwidzyn |
23:34 | / 13 - 18 / |
| ¶roda, 23 stycznia 2019 r. |
17:30 |
|
KS Tytani Wejherowo |
- |
UKS Szczypiorniak Gdañsk |
23:25 | / 11 - 14 / |
17:00 |
|
GKS ¯ukowo |
- |
MTS II Kwidzyn |
24:26 | / 8 - 11 / |
17:00 |
|
UKS Lipusz |
- |
SPR ENERGA Wybrze¿e I Gdañsk |
15:54 | / 8 - 28 / |
16:00 |
|
SPR ENERGA Wybrze¿e II Gdañsk |
- |
SPR ENERGA Wybrze¿e III Gdañsk |
20:23 |